Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[Verilmelik] İki Kişilik Yatak (160x200)

BabacumMostors

Öne çıkan mesajlar

Yatak temiz, arkadaşımda eskiden misafir odasında duruyordu şimdi kullanmayacakları için boşa çıktı, yatak erenköy sahrayıcedid camii karşısında.

30 Nisan'da taşınacak ama 28ine kadar verecek birini bulmaya çalışıyor olmadı gece sokağa koyacaz artık kim alırsa, maksat ihtiyacı olan biri varsa ona gitmesi.
Sosyal ağlarda paylaş

Bir güncelleme daha, yatak aslında kesilmiş süngermiş, fotosunu koyacam, öyle yaylı maylı yatak beklemeyin, hani ben üstünde bir kaç kere yatmış biriolarak diyebilirim ki rahat sadece ikikikat sünger olduğunu bilmiyordum, bu detayın da bu kadar geç gelmesi de saçma oldu

Ama kkaryola harbi karyola, portakal sandığı değil ona emin olabilirsiniz
Sosyal ağlarda paylaş

BabacumMostors said:

Bir güncelleme daha, yatak aslında kesilmiş süngermiş, fotosunu koyacam, öyle yaylı maylı yatak beklemeyin, hani ben üstünde bir kaç kere yatmış biriolarak diyebilirim ki rahat sadece ikikikat sünger olduğunu bilmiyordum, bu detayın da bu kadar geç gelmesi de saçma oldu

Ama kkaryola harbi karyola, portakal sandığı değil ona emin olabilirsiniz

OHOOOOOOO AT AT AT asfklasjklfa sünger diyor la asklfjasklfas
Sosyal ağlarda paylaş

Yatağı atacaz ama karyolası kaldı, söküp kenara koymuşlar, yatağı taşıyan parçaları ızgara çıta saniyordum ama değilmiş tek parça sunta, yani alacak olanın kamyonet/pick-up türü bir araçla gelmeai gwrekiyor, "yarin akşam alirim ben" diyen çıkmazsa bu gece kapinin onune koyuyoruz çingene falan alır seneye yakacak yapar artık ahah
Sosyal ağlarda paylaş

BabacumMostors said:

abi çocukları olacak öteki evde misafir odası olacak olan yeri çocuk odası olarak ayarlıyorlar şimdi, yatak da temiz yatak koyacak yerleri yok, ben de yer olsa ben alacam sdf, aslıdna alsam salona atsam tv nin önüne o da olur gibi de bilemedim

Koyacak yer yok diye final yaylı yatağı 20 tl ye vermiştim. Adam gelip alıp gitti ve üstüne 20 tl almıştım. Şu evlerde yer olmaması derdi adamı öldürüyor
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...