Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Şarap içmek İstiyorum

Mal

Öne çıkan mesajlar

işte gördüğünüz gibi insanın irade karşısında 3. seçeneği seçmek ve onun ne olduğunu anlamaya çalışmak dışında yapabileceği bişey yok.

tamam gelince haberleşiriz kuddusi abi masayla görüşceğiz zaten bi türlü denk gelemiyoruz. 3 ümüz yaparız bi şarap gecesi. kırmızı giymeyin ama korkuyorum :D

3te 1 i kaldı şarabın.
Sosyal ağlarda paylaş

Mal orta büyüklükte bi şehirden gelmiş, küçük şehirde okuyan ve düşünme çabası olan üniversite 3 öğrencisi gibi. O şehirden gitmezse sadece içen ve içki hakkında konuşan, dünyanın en büyük dertleri ondaymış gibi davranan birine dönüşecek. Büyük şehre gidip alkolde bir meziyet olmadığını anlarsa temiz temiz ciguli dinleyip dersini çalışacak, düşünsel eylemler gerçekleştirecek ve arada da okulunu bitirecek gibi.

Tamamen varsayım, işkembem kellem paçam

Topicten aralıklı cümleler okudum bu arada, tümünü okumadım. Ne olduğu yazıyorsa kaçırmışım orayı
Sosyal ağlarda paylaş

@Drall

işte topiğin ana konusu bu yaptığın, yazdığın mesaj. bi derdim olduğu yanılan genel toplum algısı. ankarada doğdum büyüdüm. konuruda bilirim karanfilide çinçinide. istanbulda uzun ve dolu zaman geçirdim ayrı bi dünya var orda. küçük şehir olarak bozüyük ve ayvalık ta yaşadım. içkiyi ayda yılda bir içiyorum zaten en son 4-5 ay önce içtim demiştim. insanın kendinden bahsedince kendini övüyormuş gibi görünmesi normal. övünülecek bi tarafım yok diyip dahada övmiyim kendimi.
Sosyal ağlarda paylaş

MAL: a combining form meaning “bad,” “wrongful,” “ill,” occurring originally in loanwords from French ( malapert); on this model, used in the formation of other words ( malfunction; malcontent).

kötü bi insanmışsın sen

firefly daki gerçi fena değildi, bilemedim şimdi
Sosyal ağlarda paylaş

firefly daki mal ve ekibide tam bir junker aslında. daha ilk uzay sahnesinde terkedilmiş boş çöp bi yerden değerli bişey çıkarmaya çalışıyolardı.

neler neler bulunuyor. eski gazoz kapağı bile birsürü para ediyor. eski kitaplar bir sürü. ha onun bile sahibi var adam çöpü satın almış para kazanıyor çöpten, altında volvo var. sen hırsız konumuna düşüyosun çöpten bişey alınca.

şunu çaldım mesela antikacıdan bitiremedim yarısında bıraktım her kitap gibi.

http://www.nadirkitap.com/dusgorenler-gezegeni-john-mac-donald-kitap3797826.html
Sosyal ağlarda paylaş

Niye çalıyosun ayıp değil mi? Hırsızdan aşırızenginden çalıyo olsan yine dicem robinhud, düpedüz esnaftan çalmışsın.

Hayır bitirmemişsin bi de. Bari götür yerine koy çaktırmadan. Kütüphanene kilitlemişsin kitabı, mülkiyet hırsızlıktır lafı mülk sende olunca da geçerli
Sosyal ağlarda paylaş

aşırı zengin abi adam. volvo diyince bi maserati değil gibi geliyor ama son modeli. gizlemek için volvo alıyor zaten. ihaleye çıkıyor çöp kimbilir kaç paradan gidiyor.

aşırı zengin olmasa bile çöp abi bu. bıraksınlar tüm insanların ortak malı bi çöp kalsın aq.

ki aşırı zengin olması yada olmaması kıstas değil.
Sosyal ağlarda paylaş

yok kitap bulduklarımızı sattığımız antikacının önünde bavul içindeydi. bi bavul kitap vardı dükkanın önünde, adam açmamıştı dükkanı bunu aldım bitek.

Drall said:

Hayır bitirmemişsin bi de. Bari götür yerine koy çaktırmadan. Kütüphanene kilitlemişsin kitabı, mülkiyet hırsızlıktır lafı mülk sende olunca da geçerli

okumak istiyosan gönderiyim cidden. bitirince geri gönderirsin ben 2-3 yıl sonra anca bitiririm zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...