Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Şarap içmek İstiyorum

Mal

Öne çıkan mesajlar

abi cidden insan kendisinden başka hiç bişeyi algılamamalı. yada algı sınırının kendi vucudundan ibaret olduğunu bilmeli, gerisinde belli bir yüzde yanılma payı bırakmalı. sakıncası şu ki kendinden başka algıladığın herşeyde belli bir yüzdede yanılıyorsun ve o yanılmış algın kendi dışındaki gerçekliğe etki ediyor çünkü her nekadar yanlış alglasanda sende algı dünyasındasın ve toplum algısı genel geçer kuralları koyarak gerçeği insan alglarına göre inşa etmeye çalışırken orasından burasından tutup çekiştiriyor.
Sosyal ağlarda paylaş

algıyı yanlış kullanmışım algı yazdığım yerlere kanı-kanıya varmak koyun. içmem gerek arada bi kere lise zamanıydı iki şişe şarap içmiştim ikincide yanımdaki şarap şişesini elimden alıp içme yeter demişti. kovalamıştım baya bi boş arsada gülerek felan sonunda elinden almıştım. sonra tel örgüler vardı arsanın, biri basmış üzerine tel örgünün salıncak gibi oturulacak kıvama gelmiş. oturdum orda karda yağıyor bi yandan. yanımdaki geç oldu eve gidelim felan dedi sen git dedim. bırakmak istemedi o halde orda sonra anlayınca inadımdan vazgeçmeyeceğimi bıraktı gitti. bende biraz öyle oturup eve gitmiştim sonra.
Sosyal ağlarda paylaş

mazoşistliğe değil yanlızlığa giriyor o. yanlız adamın hayatındaki herşey gibi kelimelerin anlamıda kendisine göredir. toplum algısıyla karşılaştığında iki seçeneği vardır. ya kendisine göre olanı kabul edip toplum algısını görmezden gelmek yada toplum algısına göre şekillenip gerekli uyuma girmek. ben üçüncüsünü seçtim. dördüncü yada beşinciyide seçebilirim. zaman ne gösterir bilinmez.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...