Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

PC mi, Konsol mu? (ps4 / xone)

totemic

Öne çıkan mesajlar

Bright said:

xlaidehlevar said:

Bright said:

xlaidehlevar said:

Bright said:

Sen PC satın almayı ve kullanmayı bilmediğinden o.

:) hata sende değil bende ki birşey anlatıyorum

Evet, 30 fps grafikler 60 fps'den daha güzel gözüküyor hatta.

Öyle birşey demedim 30 fps deki görüntü akışının Gözüme daha iyi geliyor, ama 60 fps de hayatta oynayamam da demiyorum. Yinede ÇOĞU oyunu 30 fps ye kilitliyorum buna wow da dahil infamous da, gözün Hesabını mı vericem şimdi sana

Evet, hatta her oyunun tüm serverları aimbot dolu.

Evet ÇOĞU oyunda öyle kesin zevkin içine eden birileri çıkıyor
Sosyal ağlarda paylaş

xlaidehlevar said:

Bright said:

xlaidehlevar said:

Bright said:

xlaidehlevar said:

Bright said:

Sen PC satın almayı ve kullanmayı bilmediğinden o.

:) hata sende değil bende ki birşey anlatıyorum

Evet, 30 fps grafikler 60 fps'den daha güzel gözüküyor hatta.

Öyle birşey demedim 30 fps deki görüntü akışının Gözüme daha iyi geliyor, ama 60 fps de hayatta oynayamam da demiyorum. Yinede ÇOĞU oyunu 30 fps ye kilitliyorum buna wow da dahil infamous da, gözün Hesabını mı vericem şimdi sana

Evet, hatta her oyunun tüm serverları aimbot dolu.

Evet ÇOĞU oyunda öyle kesin zevkin içine eden birileri çıkıyor

Evet hatta konsol ve PC grafikleri arasında %5 fark var.
Sosyal ağlarda paylaş

DoGMeaT said:

cities xl misal,konsolda nasıl oynuyacaksın

e işte o yüzden diyoruz ya PC - PS4 birlikte diye asdfsda

Benim mesela şimdi kullandığım kasayı 3 sene önce 2100TL'ye mi ne almıştık. Aldığım dönem PS3'üm vardı. PC - PS3 ile hem exclusiveleri hem de CS'den tut işte stratejileri vs. her boku oynuyordum.

Şimdi aynı PC her boku açıyor. GTA5'te sadece ekran kartı başaltı kaldı ama onda da recommend'in üstünde zaten, nvidia yeşil veriyor. Gerisinde halen sorun yok.

Konsolda Bloodborne oynuyorum. FIFA oynuyorum. Oradan çıkıp PC'ye geçip CSGO, HOTS, Cities oynuyorum.

Kasa ve konsol zaten 32" TV'ye bağlı. Yerimden kalkmadan hepsini yapıyorum istedim mi asdfsda
Sosyal ağlarda paylaş

DoGMeaT said:

bi 60 fps olayına alışın,bir daha 30 fps oynuyamassınız.

konsolu pc'Den daha iyi kılan tek şey benim için,koltuga yayılıp,ayak uzatıp,rahat rahat oynayabilmek

yoksa ciddi gamer adam için her türlü pc akar

cities xl misal,konsolda nasıl oynuyacaksın

Ya da bol bol blur effect :)
Sosyal ağlarda paylaş

topla başlıgında yazdıgım şu sistem mesela 8bin. ama oylesine koydum urunlerı uyumluluk falan anlamadıgımdan fikir almak istedim.

Kanuni said:

Totem ucuk rakam birak kendini burdakilerin eline. Yada senin pc ne su an?
,

samsung np700 var bende (i7 3640, gtx675m, 8gb ram.) masaüstü yok yani bende o yüzden upgrade şansım da yok..
Sosyal ağlarda paylaş

ekran kartına verdiğin para aşırı gereksiz mesela, daha ucuza fiyat / performans olarak çok daha iyi şeyler bulabilirsin.

ayrıca kasanda psu varmış zaten, ekstradan koymana da gerek yok. onu da kaldır.

edit:

16gb ramde gereksiz para vermek. oyun oynamaktan daha ekstrem işler yapmayacaksan 8gb üstü tamamen gereksiz lüks. ha param var vereyim dersen karışmam ama en kötü ileride yetmediğinde alır takarsın sorun olmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

totemic said:

topla başlıgında yazdıgım şu sistem mesela 8bin. ama oylesine koydum urunlerı uyumluluk falan anlamadıgımdan fikir almak istedim.

Kanuni said:

Totem ucuk rakam birak kendini burdakilerin eline. Yada senin pc ne su an?
,

samsung np700 var bende (i7 3640, gtx675m, 8gb ram.) masaüstü yok yani bende o yüzden upgrade şansım da yok..

abi kusura bakma ama üniversiteyi kazanan oğluna bilgisayar alan kodaman müteahhit baba gibi sistem toplamışsın.

hiç bizi kasma abi. o parayı pc ye gömüyorsan bi ara 1.5 k verip bi ps4 alırsın zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...