Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Periscope

Editor

Öne çıkan mesajlar

Bir kac gundur cok sardi hawaii'yi geziyoz, papau yeni gine'ye bakiyorum. Bree olson yayin fln yapti assf. Cok cirkin olsada kafa kadinmis. sohbet fln guzel oluyor ama periscope=turkiye gibi gozukuyor. Acaba bir ayarimi var ki bu kadar turk goruyorum cozemedim. ne bileyim yabanci bir account acinca turkleri filtreleyebilirmiyim yoksa tum dunya bizim aptal insanlarimizi mi izliyor ya adfaadsad
Sosyal ağlarda paylaş

Masticore said:

Bree olson yayin fln yapti assf. Cok cirkin olsada kafa kadinmis.

Taş olursun, sadece makyaj kasmıyor herkes gibi. Çok da zekiymiş Bree farkettin di mi?

Twerk olayına da yorum katmış - takdir ettim.

Türklere de yağ çekiyor sık sık. En seksi brunet erkekler hep Türk çıkyor burada falan dedi kaç kere.
Sosyal ağlarda paylaş

Editor said:

Malesef tum dunya bizim aptal insanlarimizi mi izliyor :) aslkfjasklfas

haritayı kullan, Türkiyeye bakmassan map güzel filitreli gibi takılabiliosun.

En cok hit alanlara bakiyodum bir tane ergen turk cocuk ve baslik su -( Oruc oruc Avm alisverisi cekilmiyor.)

Bastim neymis ilgi cekici olan diye lc waikiki'ye girdi alisveris yapti arkadasiyla ordan cikti mcdonalds'a bakiyor -off izdirap gibi fln. Diyo asdfad

Malesef dedigimi savunuyorum , anlamiyorum bunu kim izlerde periscope'un zirvesine yerlestirir. Periscope'u turk ve araplar ele gecirmis.
Sosyal ağlarda paylaş

BU Periskopun sonu hayırlı değil yaw.
Resmen kendini teşhir etmek isteyen sapıklarla, Dikizlemek isteyen sapıkları buluşturan bir olay. Ya da bizim millet olayın bokunu çıkarıyor.

Biraz önce vardı bir tane Edepsiz kız diye , anlatıyor grup yaptım, o yaptım, bu yaptım, ama 3 kişi ile deneyesim var aynı anda, vs . vs.
Birde soruyor sahilde ben hiç yapmadım, yapan varsa yapalım.
Bizim abazalar da toplanmış , ben geleyim diye atlıyorlar. Kız da bir örtü müdür nedir, onu çekiyor paso, bir de arka planda konuşuyor.

Anladım ki bu Periskope bana göre değil. Seveni vardır elbet, ama bana uzak.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...