Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Periscope

Editor

Öne çıkan mesajlar

• 4 hafta sonra ...
videoları izledim başka bir siteden. video da küçük pipili polis ve normal bir kadın var. inanılmaz derecede içki var. yemek var. kadının oraya rızayla gitme olayı var evet ama o kadar sarhoşken çok büyük ihtimalle sadece uyumak istiyordu. -pfft- cinsel ilişki esnasında ya siktir git üstümden falan diyor sadece. adamda 2 dakika yapıp of yoruldum sigara molası karşim gel diye diğer elemanı çağırıyor. ne tiksinç lan bu türk erkekleri.
Sosyal ağlarda paylaş

nereye tecavüz gereksiz 20.yüzyıl feministliği yapmayın be. üçününde kafası kıyak, gerizekalılık ve şerefsizlik yapmış bunu canlı yayınlayarak ama kız isteyerek gitmiş. seks olacağını bile bile. o kadar içkiden sonra da seks yapmak istememiş ve "siktir git üstümden" diyor. sadece bu. eğer bu tecavüzse GARİPMİŞ
Sosyal ağlarda paylaş

Shean said:

nereye tecavüz gereksiz 20.yüzyıl feministliği yapmayın be. üçününde kafası kıyak, gerizekalılık ve şerefsizlik yapmış bunu canlı yayınlayarak ama kız isteyerek gitmiş. seks olacağını bile bile. o kadar içkiden sonra da seks yapmak istememiş ve "siktir git üstümden" diyor. sadece bu. eğer bu tecavüzse GARİPMİŞ

mini etek giyiyor o zaman tecavüz edeyim kafasından kurtul bir sen önce. evine gelen herkese tecavüz ediyorsun o zaman senin mantığınla düşünürsek. 20. yüzyıl feministliği yapmayın diyen adam 2. yüzyıl barbarlığı yapıyor
Sosyal ağlarda paylaş

ben fikrimi söyledim. mini etek giyene tecavüz edine çekmeyin konuyu. burası türkiye, 2 tane abazan erkeğin ortasında içki alıyorsun. köpek gibi sarhoş oluyorsun. neyine güveniyorsun? tonla haber çıkıyor, madem bu olay tecavüz neyine güveniyorsun lan? devlete mi? polise mi? kime güveniceksin bir söylesene? bu olayı tecavüz olarak yorumluyorsanız kız hakikaten salak.
Sosyal ağlarda paylaş

sarhoş kadın isteksiz görünmüyor video da? ayrıca bir insanda beyin, kafa olucak. olayı drama çevirmeden bakın bi. kendini kontrol edebileceğin şekilde içeceksin. benim evimde de hayvan gibi sarhoş olan kızlar oldu, hiçbirine birşey yapmadım. kişilik meselesi erkekte ama zeka bakımıda kadında olucak.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...