Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Satılık sıfır kutusu dahi açılmamış R.A.T 7 Mouse

WoodsOfYpres

Öne çıkan mesajlar

Forumda kullanan vardı bu mouse u baya memnundu tam hatırlamıyorum ama senko olabilir.

Yeni başlık açmamın sebebi millet birbirine konudan alakasız hakaret falan ediyor saçma sapan işler yoksa paticikte olan bir çok insan donanımdan anlıyor zaten kimseyi kandırmaya çalıştığım yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben anlamadim bu baltalama isini
Asilsiz desteksiz sekilde laf atanlar tmm baltaliyordur cezalandirsin ama kotu yorum yapmislar boyle diyorlar hakkinda diyip yazdiklari yeri referans ediyorlarsa bu bi yorumdur alicak kisiye
Saticinin degil alicinin yaninda olmamiz gerek
Sosyal ağlarda paylaş

Diger konuda suyunu cikarmislar baltalama isinin hakikaten. Benim bayadir gozum var bu mouse da ama artik wow oynamadigim icin de almadim gidip razer deathadder aldim fps fln oynuyorum artik diye. Fiyati yuksek tutmussun yanliz 1 hafta kadar once arkadasim almisti bunu gameekstradan sanirim 290 mi 300 mu ne diyordu. Tek satildigi yer amazon degil bilgin olsun fiyata da ona gorr ayar cek bence. Bunlarin haricinde alacaklar icin mouse un eni boyu genisligi ayarlanabiliniyor. Diger tum mouse lara gore farki bu goruntusu de zaten zevk meselesi ama bence baya iyi.
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Ama ürün dandik ve kalitesiz, bunu bildiği için hızlı hızlı satıp müşterisini yemek istiyor biz nabalım =(

keywords : wordsofypres kötü satıcı, RAT7 kötü mouse, wordsofypres kazıkçı

Kötü niyetli olsam, olumsuz yorumların olduğu amazon linkini mi veririm acaba ?

IQ 2 haneli sanırım.
Sosyal ağlarda paylaş

Niye uzanamasınlar ki? Adamlar haklı mouse dan hiç bi cacık olmaz.

Wow oynayanda bunu alacağına naga alsın hem daha uygun hem daha kullanışlı.

Şu mouse o fiyatlılar arasında en rezili falandır. Tasarımı bile çinde yapılmış çakma transformers oyuncakları gibi ya.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...