Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

no make up, make up

forgiver

Öne çıkan mesajlar

bingildak said:

yaş kaç gençler

rimelsiz, allıksız, fondötensiz kız görmediniz mi

sokaktaki nasıl makyajsız sanıyorsunuz

kadın adaya düşse fondötensiz, rimelsiz dolaşmaz

hiçbir şey yoksa bb krem sürer badana yapar gibi asdasd

allahın thailandında degil BB, suscreen bile zulum direk. en boktan markette bile blotting paper ile transc pudra satıyorlar, yeni gelen amerikalılar joker gibi donuyor gezmelerinden

kişisel olarak fondotene itiyacım yok, şanslıyım cilt konusunda. annem kucukken zorla güneşte şezlonga vitemin gelsin yavrıma diye baglamasaydı tek sorunum olan 2-3 küççük güneş lekem olmıcaktı. goruyorum mşllet 5-6 urun kullanıyor gene akne, kızarıklık, lekelerle filan ugrasırken, her yıkama 2-3 havlu kullanırken ben nazar degmesin yuzumu yıkamasam bile sıfır sorun haha. aynı şekil XY tabanlı oldugumdan kirpik ve kaş bolca bahşedilmiş, cheat mode gene. rimel 3-4 kat kullanan tipler varken bazen tek kat overkill geliyor, ugrasmıyorum bile. allık ve hafif aydınlatıcı olmadan sokaga cıkmam ama dogru o :p

şirket olarak su urban decay paletlerini getirin turkiyeye bide! bi işe yarayın suslu sozlukte viralinizi yapalım! amelyatlı ameliyatlı bangkok a gidicez sephora hazretlerinden temin için, olmazsa yurtdışına gidenleri harassa devam zaten. naked 2 al diye aklıma sokan ve kendi için naked 1 siparişi veren "değerli" arkadaşım yyaktın beni!

deadwoll said:

Onun da cheat'i var, geçen kardeşime kapatıcı aldık MAC'ten, 100 kağıt. Ten rengine uygun olanı buluyorsun gg. Uygulaması 3sn falan.

Kız her sabah 5'te kalkıp derse gidiyor, sonra da klinikte hasta bakıyor akşama kadar, eve gelince de doktora için ALES, YDS kasıyor. Kapatıcı sürmeyince zombi gibi, kapatıcıyı bir sürüyor sanki 12 saat uyumuş, süt banyosu yapmış öyle çıkıyor evden.

MAC en leş, hem fiyatalrı US e kıyasla yuksek hemde çalışanları küçük dagları bşz yarattık modunda. bagdat caddesindekinden tiksiniyorum direk, nc15 im diye ısrar ettigim halde ısrarla nc30 satmaya çalışıyor, kalsın dedim bıraktım. neyseki havaalanında yok bu tipler rahat rahat gidip denedim ve evet nc15. o bahsettigin kapatıcıda şu dunyadaki en overused kozmetik malzeme olabilir, yutup videolarında gormekten bıktım artık sanki bedava dagıtıyorlar :(

bingildak said:

bizim sitede uygulama videoları var viktorella, bir ara gir bak. ofiste 5 dk'da nasıl makyaj yapılır falan. 1-2 ürün en fazla. işin özü kapatıcı.

primer iyi ise başka bir şey olmasa bile toplar. tuval'i iyi yarattıktan sonra istediğin gibi üzerinde çalışırsın.

http://www.youtube.com/watch?v=NbdeugrBPS0

baya somurdum sizin sitedeki bilgileri zaten :) yemin ederim yuksek lisans tezime vermedim şu emeği ahahahah. thailandın yuku sonrası maddi durumu toplıyım sizdende almaya başlıcam bişiler :p evime 5 dakka mesafede nars var ama maksat arkadaşın şirket kazansın romantizmi ahahaha.

Borastus said:

göz altı morlukları iyiydir kalsın bence.

JUST NO!

gerçi yakışan erkekte var

http://fc00.deviantart.net/fs71/f/2012/267/9/1/l_death_note_by_aiwalabamba-d5fs6zl.jpg

gerçi yok siz gene denemeyin

http://img0.joyreactor.com/pics/post/comics-death-note-characters-fans-580005.jpeg

RamsesII said:

Ben ofiste dışarıda falan tanıdığım bir kadını makyajsız görünce ilk tepki olarak "hasta mısın?" diyorum, onlar da yok canım eheheh deyip geçiyorlar.Hafiften bi utanmaları olmuyo değil :)

http://2nerd.com/wp-content/uploads/2012/05/Forever-Alone-Level-Life.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

-Deno- said:

lisede kızlara bıyığınız kaşınız çıkmış derdim. dürüst ve kendiyle barışık bir insanım.

isin ilginc tarafi, asagilamayi bilerek planlayarak yapinca ise yariyor. abartmadan azar azar asagilayip arada da moral verince kafa karisiyor hatunlarda. iyice yanasiyorlar belki guzel birsey soyler diye mi, beni begensin diye mi nedir artik bilemiyorum.
lisedeki gibi HEHEHE BIYIKLI diyip donup arkani eve uo oynamaya gidince olmuyo tabi.
kafa da kizlara calismiyor gerci o zaman, +15katanaya, tpsiz adam bulayim da keseyim e calisiyor
Sosyal ağlarda paylaş

Laurelin said:

Asian level

su cok dogru. koreli kizlarimiz bu isi acaip kiviriyor. kullandiklari malzemeler markalar da cok basarili. ugrayabilirsen hic durma. olmadi internetten de edinilebilir.

bi de make up = too much hassle. ne kadar az boyanirsan o kadar cilt saglam ve guzel kaliyor. genelde makyaj kullanmayip arada yapinca etkisi cok daha basarili

*Bubbleburst = sektor bilgisi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...