Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

sigarayı bıraktım

SodomVsGomore

Öne çıkan mesajlar

• 1 ay sonra ...
6 ayı geçti bırakalı ki 17 senelik bir tiryakiydim. Ve daha önce bırakmayı ciddi anlamda denememiştim. Neyse aklıma gelmiyor diyenler yalan söylüyor net. Hala rüyalarıma giriyor lanet şey. Ama ne olursa olsun kendim için yaptığım en doğru hareket oldu. Çok daha iyi ve özgür hissediyorum kendimi.

Benim gibi ağır tiryaki hiç bir ilaç yardımı olmadan bırakabildiyse herkes bırakır.
Sosyal ağlarda paylaş

3 haftadır içmiyorum. zaten öyle büyük tiryakide değildim. 1,5 2 sene önce askerde başlamıştım. önceden sırf içki ile beraber içerdim. 4 5 gündür baya canım istiyo içkinin yanına. gün içinde aklıma içmek hiç gelmiyoda içkiyle beraber zor tutuyorum içmemek için. hadi içkiyle içiyim sırf desem bu sefer tekrar başlarım gibi geliyo onada cesaret edemiyorum. tutuyorum kendimi şimdilik.
Sosyal ağlarda paylaş

ayrı dünyaların insanı olduğum bi kız var
kız güzel
bu aralar egomun tatmine ihtiyacı var
sigarayı da laf olsun diye içiyorum bi iki senedir ama baymaya başladı
ben sigara içmiyorum yea desem ortak nokta -2'ye falan düşecek
nasıl bir insan oldum ya ben
Sosyal ağlarda paylaş

pontipati said:

beyler benim 2.günüm çok kötü durumdayım. ne yapmak lazım azar azar içmeye devam mı :(

bi tane yakarsan gg

5-6 sene içtikten sonra hmm herhalde 3 sene önce tam bugün bıraktım. bırakacağım tarihi kendim belirlemiştim ama 2 hafta sonra bırakıcam demiştim öncesinde, deplasmanda cimboma 2-1 şaaptığımız maçtan sonra da bıraktım sdsfds

tavsiye verebileceğim pek bişi yok, ben 30 kilo alarak bırakabildim. aklım olsa çıkıp koşardım mesela bol bol. osbir de faydalı olabilir.

edit: 22 nisan 2012de bırakmışım lan 3 seneyi geçmiş maşallah. ama hala canım istiyo arada.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...