Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

utorrent çaktırmadan bitcoin üretiyormuş

aktiftablet

Öne çıkan mesajlar

abi saçmalamayın utorrent performansı ile karşılaştırmayın pls...

Ha linux versionları ok ama win versionlarını bırakın allahsen..........

Kandırmayın milleti
Utorrent en son versionunu yükleyin miss gibi
ufacık bannerdan ne çok korkar olmuşsunuz yahu
adware dedikleride o başta soruyor sana kabul etmessen zaten yüklemio bişi bilinçli kullanıcı olun biraz.

illa banner filan şikayetçiyseniz pro kullanın akıyor... HAtta isteyin benden verim size pro
Sosyal ağlarda paylaş

zamanında utorrent in geçmiş bir versiyonunu kurayım dediydim, ekinde bu epicscale programı gelmişti ve uyarı fln yoktu gayet. hatta "acaba hangi yüklediğim programla geldi" diye düşündüydüm fln. ben de tam "hangi torrent programını kursak" diodum ki gurular tixati dediyse onu kuracağız demektir.
Sosyal ağlarda paylaş

Ulan yıllardır utorrent kullanıyorum, durduk yere kıllandırdınız. Cuk kadar program, torrent indirmek dısında ne ozelligi arıyorsunuz da vazgeciyorsunuz, nedir sebebi?

bitcoin dalgasına sildim qbittorrent yukledim. benim icin degisen bi sey olacagını sanmıyorum. bi de tixati falan denmis, ne ozelligi var bunun?
Sosyal ağlarda paylaş

toggie said:

Ulan yıllardır utorrent kullanıyorum, durduk yere kıllandırdınız. Cuk kadar program, torrent indirmek dısında ne ozelligi arıyorsunuz da vazgeciyorsunuz, nedir sebebi?

bitcoin dalgasına sildim qbittorrent yukledim. benim icin degisen bi sey olacagını sanmıyorum. bi de tixati falan denmis, ne ozelligi var bunun?

abi, utorrent gizli gizli yüklemiyor o programı. ha bazı sürümleri soruyor bazıları sormadan yüklüyor ama yüklü programlarda görünüyor client ı. remove edip regedit ten silip fln halledebiliosun sanırsam
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...