Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2014 -2015 Sezonu Genel Tartışma - 4

WaNTeD

Öne çıkan mesajlar

ulan türk futbolu ne garip.

taş gibi topçuları getirip cebine 3-4 milyon yuro koyup karşılığında özgüvenlerini sikip yolluyoruz ahahhaha.

şu hale bak ya sdf.

googleda pandev diye aratınca hep gülen adam çıkıyo gsden önce sdfsdfsfsd.

https://www.google.com.tr/search?q=pandev&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=JGFTVcyzKcOusQGF8oCgBA&ved=0CAcQ_AUoAQ&biw=1920&bih=943
Sosyal ağlarda paylaş

hamza hamzaoğlu takıntılı adam. şampiyonluğa gidildiği için gs taraftarları da pek sesini çıkartmıyor ama umut'u falan bu kadar oynatması akıl işi değil. avrupa'da elimde pandev ve umut var ama ben umut'u oynatıp pandev'e şans bile vermiyorum desen sana gülerler. bariz şekilde maç sonu röportajları da dinleyin hamza'nın, yerlilere laf söylemiyorken yabancıları eleştiriyor vs.
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

pandev'in en kötü hali umut'tan iyidir. adam 2 maç arka arkaya oynatılmadı resmen. goygoy kurbanı oldu.

this.

aynı zamanda dzemaili de yekta'dan iyidir ama adam yekta'yı sonradan oyuna alırken dzemaili kadro dışı bıraktı gibi bir şey. elinde var yani, kullan. sene sonu gönderirsin, kimse yıldız olduklarını iddia etmiyor ama her türlü yekta ve umut ezolarından iyidirler. allahtan hamzaoğlu da fato'nun öğrencilerinden. :D bizde ismail ayrı alem, nasıl bi lig anlamadım zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...