Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

iş yerinde mahsur kalanlar?

Feamer

Öne çıkan mesajlar

kermit said:

Ya evi barbarosta yada yıldızda olan varmı? Bi baksın niye ilerlemiyo bu trafik. Köprüden sonraki yıldız sapağına girdik ve durduk 20dkdır duruyoruz. Kaza yapan falan varsa gelip dövcem çünkü

burda herkes şehri terk ediyor havası var araçların yanından bır okadarda ınsan yuruyor vs.
Sosyal ağlarda paylaş

dana22 said:

titititi... isten ciktim..arabaya bindim ..36 saniye sonra arabadan indim evimin kapisini actim evdeydim..

[video]https://www.youtube.com/watch?v=oayTH9LneNs?feature=oembed" width="459">

alin bari size film koyuyum da yolda seyredin

Bi taksicinin yolda benzini bitmiş, yüz metre ötede benzinlik varmış, adam oraya yürürken göğüs ağrısı başlamış işte dinlenmiş on dakikaya geçmiş, sonra panikle doktora gelmiş. Doktor tabi sormuş buna daha önceden de oluyo muydu böyle yürüyünce ağrı diye, adam da "20 yıldır hiç bu kadar yürümemiştim" demiş. 36 saniye sürdüyse ve bu yolu hep arabayla gidip geliyosan cidden bu hikayeden bir iki koroneri kendine alsan olur, Angina Pectoris diye bi hanım abla var çok güzel, onla randevu ayarlayabilirsin on onbeş yıla sdf
Sosyal ağlarda paylaş

tititi..is yerinde 2 yan odada anjio yapiyorlar aslan..ha kan grubumu alt gruplarimi da calistirdim ha desen 20 unite yigarlar..36 saniyelik yolu da katirlarla kat etsem bile birsey olmaz..yine acik kalp ameliatima yetisirim..

saka bir yana genetigimiz guzel..kollesterol lipid yuksekligi yok kimsede.bende stress zaten sifir..takmiyorum hic birseyi..sigara alkol yok duzensiz hayat yok..ee..
Sosyal ağlarda paylaş

dana22 said:

tititi..is yerinde 2 yan odada anjio yapiyorlar aslan..ha kan grubumu alt gruplarimi da calistirdim ha desen 20 unite yigarlar..36 saniyelik yolu da katirlarla kat etsem bile birsey olmaz..yine acik kalp ameliatima yetisirim..

saka bir yana genetigimiz guzel..kollesterol lipid yuksekligi yok kimsede.bende stress zaten sifir..takmiyorum hic birseyi..sigara alkol yok duzensiz hayat yok..ee..

Abi sen zaten yaşamıyormuşsun ki, normal...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...