Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

mastürbasyon reloaded

Ren

Öne çıkan mesajlar

Konu forwardına çok darıldım.

Kişiselde yapılamayan "move"ların saplanamayan mızrakların temeliydi lan bu.

Bir erkeğe masaj yapsana denilince ılıklaşmasının, üşenmesinin sebebiydi lan bu.

Sonra tabii kenarda süt açıp içen insanlar oluruz.
Sosyal ağlarda paylaş

Soris said:

Yaşam enerjisi denilen şey su dolu bir kova gibi bir şey değil. Dediğim gibi kaybettiğin bileşenleri kırmızı et ve sebze tüketerek ve dinlenerek zaten kazanıyorsun. Ama bununla birlikte bu sistemin sürekli çalışmasını sağlarsan bir şekilde eskiyor. Mesela adamın gözünde fer kalmamış derler ya işte ondan bahsediyorum. Yani adamda canlılık yok yaşam enerjisi yok.
Boşalmaya gelene kadar bunu azaltan bir çok etken var ve en önemlisi de duygusal stres. Boşalma tabi ki senin algıladığın gibi boşaldın ve öldün gibi bir şey değil. Fakat her gün senden boşalmanı talep eden bir eşin olsun ki böyle kadınlar var ve bu bir hastalık. Neyse böyle bir kadınla evlen yaşa ve kadının isteklerini yerine getir 60-70 yaşını göremeyeceğini garanti ederim.
Neyse insandaki canlılığı diriliği ve yaşam gücünü arttıran çok önemli 3 şey var
1 - Düzenli diyafram nefesi
2 - Düzenli çiğe yakın kuzu eti ve pişmiş sebze tüketimi.
3 - Düzenli içilecek havuç suyu - 2 çay bardağını geçmemeli.

Bi insanın ortalama şu kadar sayı boşalma hakkı var ve bunu tüketince bitiyorsun, bunu idareli kullanın tarzı bir şey diyebilir misin?
Sosyal ağlarda paylaş

Soris said:

Jaegerjaquez said:

nerdeyse 1.5 yıldır fap yok gayet mutluyum

Nasıl başardın Jager bunu? Sporu sanırım daha da arttırdın son 2 senedir?

abi 2 yıl önce ilk yarışmama hazırlanırken yarışmaya 1 buçuk hafta kala fap yapmamamla başladı, yarışmadan sonrada nedense yapmadım hiç zaten o aralar soğumuştum fap olayına gerisi geldi
zaten günde çift idman falan derken yoruluyodum fap aklıma bile gelmiyodu çoğu zaman öyle lisede falanda abartmıyodum zaten fapı bilmiom valla
Sosyal ağlarda paylaş

Jager teşekkür ederim cevap verdiğin için bence mükemmel bir olay 1.5 senedir mastürbasyon yapmaman.

fenn bu arada şu kadar hakkın vardan ziyade sürekliliğini arttırdığın zaman yaşam ömrünün kısalacağını garanti ederim.

Şurada kısa bir yazı var

http://authentictantra.com/tantra-blog/semen-retention-and-how-it-will-change-your-life/
Sosyal ağlarda paylaş

Jaegerjaquez said:

Soris said:

Jaegerjaquez said:

nerdeyse 1.5 yıldır fap yok gayet mutluyum

Nasıl başardın Jager bunu? Sporu sanırım daha da arttırdın son 2 senedir?

abi 2 yıl önce ilk yarışmama hazırlanırken yarışmaya 1 buçuk hafta kala fap yapmamamla başladı, yarışmadan sonrada nedense yapmadım hiç zaten o aralar soğumuştum fap olayına gerisi geldi
zaten günde çift idman falan derken yoruluyodum fap aklıma bile gelmiyodu çoğu zaman öyle lisede falanda abartmıyodum zaten fapı bilmiom valla

Body cilerin pipisi kalkmaz diyorlardı buda desteklemiş oldu olayı aslında
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...