Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Topla v0.81a [29ocak15]

Esh

Öne çıkan mesajlar

sanırım o fiyat aralığında alınabilecek en iyi kart 1060, hangi marka önerirsiniz kullanan tavsiye edebilecek olan var mı ?

rx 480 düşünüyordum aslında ama hiç bi yerde satılmıyor ilginç bir şekilde, mining mi yapıyorlar bu kartlarla ondan mı yoksa stoklarda?
Sosyal ağlarda paylaş

Nekro said:

anlamadım zaten source engine cpu heavy deniyor. Eski seri am3 x4 işlemci + HD6790 vardı 70 fps bazen 50 ye falan dusmeye baslamisti son birkac patch ten sonra. 2-3 sene once 200 fps ortalamayla oynardım bu sistemle.

Şimdi 250-400 arası alıyorum ryzen1600 le. gpu ne kadar farkettiriyor bilmiyorum hic. 8x AA açık sadece diger hersey low da.

gpu hiçbir şey farkettirmez sourceda (çok dandik 5 yıllık bir şey veya onboard vs değilse tabii), tek core performansı iyi modern bir işlemci yetiyor 300 sabit fpsye i3 6100 örneği gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

güç işinden anlamam

ram içinde şöyle bi comparison videosu var izle derim

https://www.youtube.com/watch?v=cLg1YwH0QOA

oyunlarda side by side açıp tüm değerleri göstermiş, aradaki 3-5'in tatavasını yapmam diyosan 3200 git, %5 den fazla performans farkı olmuyo.

ha olay başkaysa render falan varsa veya farklı uygulamalar o zaman iş değişir ama oyunlar için durum bu üstteki video.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...