Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Topla v0.81a [29ocak15]

Esh

Öne çıkan mesajlar

S-H said:

selam, mekanik klavye almak istiyorum öyle rastgele gözüme hoş gelen bi kaç klavye ayırdım, bunlardan herhangi birini kullanan varsa yorumlarını alabilir miyim veya bu fiyat aralığında önereceğiniz başka klavyeler var mı ?

https://i.hizliresim.com/XXERm5.jpg

aldın mı ?

strafe kullanıyorum.

tavsiye ederim, layout'a alışması zaman aldı biraz ama çok tatlı klavye. tuş sesi rahatsız etmiyor beni yalnız yaşıyorum zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

https://www.amazon.com/gp/product/B01GJEE9BG/ref=s9u_simh_gw_i4?ie=UTF8&fpl=fresh&pd_rd_i=B01GJEE9BG&pd_rd_r=9T7W6XY0634KGNZBPM90&pd_rd_w=GnqF5&pd_rd_wg=rbXyy&pf_rd_m=ATVPDKIKX0DER&pf_rd_s=&pf_rd_r=81SBX2RWN3VW0XN26F82&pf_rd_t=36701&pf_rd_p=781f4767-b4d4-466b-8c26-2639359664eb&pf_rd_i=desktop

bu kart nasıl ?

hep evgalara bakıyordum ama bunun fiyatı uygun baya, gigabyte alınır mı
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
işlemciyi değiştirme. inventustan alıyorsun galiba. garantisi iyidir.önemli parçaları oradan aldığında sistemi test ediyorlar güzelce. istersen oc de yaparlar.

bütçeyi kısmam lazım dersen ekran kartını peşin parayla alabilirsin. gtx 1070 veya amd nin yeni kartı.

kasa olarak nzxt s340 elite White tavsiye ederim.
Sosyal ağlarda paylaş

ya açıkçası ben kendim toplamak istiyorum sistemi montaj istemicem.

dediğin kasaya baktım onu almaya karar verdim baya güzelmiş.

sistemin tamamını peşin alıcam zaten. işlemciyi değiştirme derken i7 yi mi demek istedin ryzeni mi?

ryzen alırsam eğer 1060 alabiliyorum maks. i7 7700k alırsam 1050ti a düşüyorum. iki seçeneğin de fiyatları aynı oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

inventustan şunları alsam amazona baktım şimdi 1070 evga sc edition 1830 liraya geliyor. ekran kartını da amazondan alsam toplam 4900-5000 e geliyor kasa baya iyi yani. ekran kartını 600 700 tl ucuza almış oluyorum trye göre.

bu şekilde iyi sanırım ryzen 1600 1070le sıkıntı çıkarmaz heralde.

samsung 250 gb alırım inventustan ya sahibindenle uğraşmak istemiyorum açıkçası 250 yeter bana zaten çok rahat.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Pordakal said:

bende wow-dota-csgo vb oyunlar için bi laptop düşünüyorum şöyle fazla aşırıya kaçmadan, tavsiye verebilecek varmı?

işin içine wow girince işlemcinin U serisi olmayan i7 ya da i5 olması şart laptopta. i7 HQ olan 1050li bi laptop yeter wow için, diğerlerini zaten halleder
Sosyal ağlarda paylaş

anlamadım zaten source engine cpu heavy deniyor. Eski seri am3 x4 işlemci + HD6790 vardı 70 fps bazen 50 ye falan dusmeye baslamisti son birkac patch ten sonra. 2-3 sene once 200 fps ortalamayla oynardım bu sistemle.

Şimdi 250-400 arası alıyorum ryzen1600 le. gpu ne kadar farkettiriyor bilmiyorum hic. 8x AA açık sadece diger hersey low da.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...