Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Topla v0.81a [29ocak15]

Esh

Öne çıkan mesajlar

Dragonfire said:

gençler hani nerede son toplama v.3,25244 ???

bi arkadaş için 2500 tl bütçeli kasa toplayacağız. Oyun oynayacak. Monitör de dahil ne toplayabiliriz bizi üzmeyecek? Dediğim gibi oyun oynayacak makine olacak.

Bunun dışında bir yandan da acaba aynı paraya laptop mu alsak diye düşünüyoruz.

Up!
Sosyal ağlarda paylaş

hızlı ve net cevap lazım.
anakartı değiştiricem. işlemci 2 3 senelik i5 3470miydi neydi hatırlayamıyorum eve gidip bakmam lazım. eve her gittiğimde unutuyorum bakmayı.

http://www.amazon.com/Gigabyte-GA-Z97X-GAMING-Built--Amplifier-Motherboard/dp/B00JKCHEQ2/ref=sr_1_2?ie=UTF8&qid=1433838514&sr=8-2&keywords=Z97+GAMING+5

şunu alcam
işlemcide götümde patlamaz dimi ?
SLI yapcam :(
Sosyal ağlarda paylaş

o zaman bi şey diyemiycem. ben olsam slı'a hiç girmezdim, performans düşüyor çünkü karttan aldığın. onun yerine bir 970 çaksan ki baya ucuz şu an yeni işlemci serisi çıkınca işlemci + anakart değiştirsen 2-3 yıl kafan rahat eder.

bebişime aldır hatta amerikadan, kargo parası yok vergi yok. 800-900 tl e gelir.
Sosyal ağlarda paylaş

barbu said:

R9 390X 390$ olacak diye gördüm internette.

Eğer bu şekilde gelirse direk alırım. Yemişim Nvidia'yı. Fiyat farkı çok.

hardware'ın performansını software alamadıktan sonra en ucuzu olsun yine anlamı yok. son 2 yılda çıkan indie, EA, new release'lerde amd gpularının performans bok gibiydi. nvidia optimize geliştiriyor artık sektör oyunları. oyun çıkınca 1 ay driver beklerken donanımdan performans almak için düşünürsün acaba 50 dolar daha fazla mı verseydim diye
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...