Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fransız Balkon

Cokomantis

Öne çıkan mesajlar

balkon candır ya.
çok şanslıyım istanbul'un orta yerinde kulvarındaki hiçbir evde olmayacak güzel bir balkonum var. bakıyorum herkes depo gibi kullanıyor balkonunu. anlam veremiyorum. izmirliliğe dair gurur duyduğum tek şey falan: balkon
Sosyal ağlarda paylaş

simdi balkon var, balkon var hani not all balconies are created equal! bizim onceki evdeki balkonlar bok gibiydi

http://i.imgur.com/lQv3Bvg.png

simdi evler bu kadar dipdibe iken ve kucuk 4 balkon varken hicbir ise yaramayan arka balkonlari kapatmiyipta ne yapicaktik? yol filan bile gordugu yok, otopark goruyordu sadece. On balkonlarda bile sifir mahremiyet vardi cunki soldaki yan komsularin balkonlarina, sagdaki yan apartmanin balkonlarina bitisikti. cikip ayni anda otursan hani laflar birbirine karisiyordu.

simdi yeni evde 3 cephedede genis ve uzun balkonlar var ve salon balkonu direk demiryoluna baktigi icin onu korkunc acik, yan apartmanin genis bahcesi oldugundan mutfak balkonuda acik ve arka benim balkonumda garaja bakiyor o yuzden gene acik. eh haliyle keyif olabiliyor bunlarda, yatak serip yatsan genede kimse ile muhattap olmassin hani. eski evde acik balkonda yazin maket boyarken hic tanimadigim yan apartmandaki komsular salak salak sorular sorup duruyorlardi filan, bunda balkona maket atolyesi kursam kimse gormez ahahaah
Sosyal ağlarda paylaş

anamın evinde biri 2.5 m2 köşe, birisi de kocaman olmak üzere 2 balkon vardı, şimdi kendi evimde çıkıntı olmayan salonun köşesinden 1.5 m2 ayrılmış bir ufak bir balkonum var minik bir masa 3 sandalye anca alır çok içim sıkılıyor. balkonlar inanılmaz kullanışlıymış buraya taşındıktan sonra farkettim, evin içi çamaşır kokuyor haftanın 2 günü
Sosyal ağlarda paylaş

Oturduğum yerde balkonum küçük (aynı manzaraya bakıyor) ama salonumun ve çalışma odamın camları duvardan duvara ve 2 metreden daha uzun. Orman ve dağ manzarası var göz alabildiğine. Önümde vali konağı olduğundan manzaranın kapanması gibi bir ihtimal de yok.

Perdeleri açınca balkona ihtiyaç duymuyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...