Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fransız Balkon

Cokomantis

Öne çıkan mesajlar

ben seviyorum arkadaş bunu.

geçen gün bir arkadaşımın evine gittik içmeceye. küçük müçük diyordu, 1+1 falan bekliyordum. meğer direk 1'miş. bu da tek başına yaşıyor zaten, aa ne güzelmiş falan dedim. yok ya sevmiyorum falan filan anlattı bi' şeyler. sonra bi baktım yarım metrelik balkonu var. oha lan buranın nesini sevmiyorsun it diye üzerine örseledim biraz. niye öyle coştum bir anda anlamadım ama meğersem hastasıymışım fransız balkonun, o an onu fark ettim.

var mı başka seven?
Sosyal ağlarda paylaş

Masakari said:

Yok abi balkona çıkıp, geleni geçeni kesip, çekirdek çitlemek, karı kız kesmek gibisi yok. Ama siz yine Fransız balkon alın yuvarlak sistem olsun bizde pek kare yok şu an.

Gerçi şu an adamlar demire döndü ekonomik vaziyetten.

this.

fransız balkonu pohpohlayan zihniyetin de zaten....

balkonsuz ev olur mu lan zevksizlik abidesi + balkon huzurdur.
Sosyal ağlarda paylaş

dana22 said:

harbi ha fransiz balkon tamamen suradaya 6 mt2 beton dokecegime bi demirle isi hallederim 100 dairede 1 daire belese gelir cakalliginin sonucudur..

gereksiz mesleki bilgi veriyim size o zaman

binalarda en dış duvardan 20 cm dışarıya motif yapma hakkınız var. onu aşamazsınız. o da sadece süs amaçlı yapılabilir.

işte fransız balkon türkiyede böyle yapılıyor. adam motif yapıyor 20 santim. ama demiri en dışarıdan takıyor. oluyor sana 20 santim genişliğinde fransız balkon. balkonlarda da yaparlar 20 cm geniş olur balkonlar normalden.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...