Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Çalışan Motivasyon

Grego

Öne çıkan mesajlar

Grego said:

neutrino said:

Grego said:

abi, attığı mesaj sonrası, "ben senin yakın arkadaşın değilim bana bilmemem gereken şeyleri anlatıyorsun" bile yazmışlığım var. mesafe felan hak getire.

abi zaten gece gece mesajına mesajla yanıt vererek yolunu çizmişsin sdfsf

mesaj attığında arayıp mesafeyi koymalıydın, senin de meylin varmış lel

abi genelde cevap vermiyorum zaten. 4. mesajdan sonra da vermemek ayıp olur, yarın yüzüne bakıcaz hesabı, yazıyorum cevap. cevapta bu şekilde.

geçen haftanın birinde, işten çıktı akşam. bende işteyim hala, çalışıyorum.

hangi kafalar çözemedim valahi.

ahahahhahahahahahahh
Sosyal ağlarda paylaş

Grego said:

totemic said:

üstüne bir de yenge buradaki yazdıklarını okursa tam bir kaybeden olursun.. bence bu işi uzatma ve o kıza istediğini ver..

dün akşam hepsini okuttum. ahah.

trolle doğru kayıyor adam lel

abi kız sana meriç, berkecan lazım demiş meriçliğin saplamakla bi ilgisi yok diye biliyorum ben. esas oğlanın arkasından dağılmış kızı pohpohlamak onun görevi. senden ilgi istiyor attention whore.
Sosyal ağlarda paylaş

Grego said:

dışarıya açıksa ben bu işi bir editleyim.

daha bi yaban domuzu deşercesine mızrağını saplayamayan adam gelmiş konu editlicekmiş. oldu paşam gündeme taşırız konuyu hemen.

Grego said:

şimdi, benim yanımda çalışan 25 yaşlarında ( duygusal yaşı 13 ) bir hanım var. şirket sahibi değilim, bu kişiye yapması gerekenleri yaptırıyorum gibi düşünün.

bahsi geçen sektör, tekstil. bu hanım kızımız da grafiker. günde 2 tasarım bekliyoruz kendisinden. hafta da 10. stajyer olduğu için çok yüklenmiyoruz.

gün içerisinde maruz kaldığım yakınmalar;

-ben birşey yapamıyorum haberin olsun,
-olmuyor
-beni kovun
-ben beceriksizim
-ben bu işi beceremiyorum, bu parayı haketmiyorum
-beni sevmiyorsun ( wtf!? )
-akşam haber vermeden çıkyorsun ( wtf!? x 2 )
-beynimi yormak istemiyorum

vs vs. uzatmayayım. birşeyi yapamadığında ertesi güne kalıyor. ertesi günde yapamıyor ve çığ şeklinde büyüyor. işler geri kalıyor. yapmadığı için biraz sert konuşunca, bana trip atıyorsun diyor. !?

işten çıkarmak benim elimde. ama çıkarmıyoruz. çünkü biraz işi öğrenmesini istiyorum, biliyorum ki bu tip tırıvıralrın tı sını yapsa bir sonraki iş yerinde kapının önüne koyarlar. babasını yakın zamanda kaybetmiş ve sanırım biraz sıkıntılı bir geçmişi var, bipolar benzeri iniş çıkışlar var. yemek yemeye üşendiği için, daha doğrusu birşeyi çiğnemek zor geldiği için, mantı yiyen bir insandan bahsediyoruz. tolere ediyorum. ve bir diğer neden, onu çıkarırsam yapacağı işleri ben yapmak zorundayım, yeni birisini işe alıştırana dek.

sorumlu olduğunuz insanlar varsa iş yerinde, kaybetmeden, nasıl bu arkadaşı kendine getirmek lazım.

patronlar eqlesin.

al işte alıntı da yaptım ilk postunu sildirirsen diye.

bu işi bitireceksin grego. o kadar vaktini aldın insanların sayfalarca dil döktürdün dönüşü yok bu işin. yapmak istemiyorum diyorsun sonra gelip smsleri paylaşıyorsun. bırak bu işleri. bu işi bitireceksin grego.

http://i.imgur.com/bIiBgRb.png
Sosyal ağlarda paylaş

o hatun seni yok edecek. sacma sapan leblebi mesaji, bir mericim yok mesaji atacak kadar samimi olmussun ama istedigini hala vermemissin.

ya istedigini vereceksin, ya da o samimiyete girmeyeceksin. cok yanlis yapmissin grego. yol yakinken sapla bitsin. ya da kov gitsin
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...