Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Çoban matı

kermit

Öne çıkan mesajlar

zamanında burda birileri satranç turnuvası yapmıştı. elemanın birisi yenilince 'çoban matı yaptın senin ananı avradını allahını' diye kaymıştı oynadığı adama. sonra hızını alamayıp turnuvadaki herkese kaymıştı. topici bulsanıza hatırlıyosanız. o eleman kimdi o lazım bana.
Sosyal ağlarda paylaş

BabacumMostors said:

gökalp gel artık hiç küfür etmeyelim burada, yada sen etmiyordun zaten de ben etmeyeyim? hatta imzamı da değiştiriyorum şimdi

bende ediyorumda arada ediyorum. teklifine varım. ne kadar dayanıcaz bakalım hadi. sigara bırakma gibi bişi olcak sanırım askdgasd
Sosyal ağlarda paylaş

kermit said:

BabacumMostors said:

gökalp gel artık hiç küfür etmeyelim burada, yada sen etmiyordun zaten de ben etmeyeyim? hatta imzamı da değiştiriyorum şimdi

bende ediyorumda arada ediyorum. teklifine varım. ne kadar dayanıcaz bakalım hadi. sigara bırakma gibi bişi olcak sanırım askdgasd

hatta daha radikali, gündelik hayatta da küfretmeyecem.. hodri meydan

başladım bile

1-2-3 TIP!
Sosyal ağlarda paylaş

kermit said:

BabacumMostors said:

ılık ılık mı yazcan şimdi o satranççıdan küfür yediğin topikteki gibi?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...