Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Speaking English için öneriler

Anhora

Öne çıkan mesajlar

Grammer ve level atlamak için kursların işe yaradığını biliyorum. Ancak ingilizce konuşmak çok farklı bir şey. Yurtdışına gitmek ve ana dili ingilizce olan biriyle konuşmak efektif şeyler de benim zamanım yok. Yoğunlaştırılmış ingilizce kursuna gitmiştim. Oradaki Speaking Club da beni konuşturamadı. Nasıl çözeceğiz bu Speaking'i fikri olan var mı?

Grammar √
Pronouncing √
Reading √
Writing √
Speaking —
Sosyal ağlarda paylaş

Esh said:

Yabanci kiz arkadas

abi bu ya. lisedeyken ingiltere ye gittiğimde misler gibi konuşuyordum. sonra geldim yıllar geçti paslandık. okul mokul ingilizce yi unutturmuyor tabi ama efektif konuşmak için hakkaten bir tane gavur gerekiyor çevrede. istanbul'da da en mantıklısı erasmuslu falan karı kovalamak snaırım sdf
Sosyal ağlarda paylaş

yabancı dil konuşan bi arkadaş edin internetten.

kendi kendine ingilizce düşünmeye çalış, türkçe kurduğun cümleleri ingilizce kur

vapur falan kullanıyosan ben hazırlık okurken ne zaman turist görsem gidip sohbet edip yardımcı olmaya çalışırdım o da çok etki etti.

mükemmel cümle kurmaya çalışma. speaking i kötü olanlar genelde ingilizce sınavında paragraf yazarken kurduğu cümleyi konuşurken de kurmaya çalışanlar oluyor. hata yapmaktan çekinme. i m going to market diil i go market de bişi olmaz, önemli olan İLETİŞİM
Sosyal ağlarda paylaş

bu dil olayi genle ilgili bence
hani olmuyorsa gercekten olmuyor
op un genlerinde problem var mi bilmiyorum da
ben de kesin var
6 yasimdan beri ingilizce gordum egitim hayatimda
i-ih ingilizce 0'a yakinsiyor sadece.

teknik konulari hadi neyse hallediyorum ama
onume gevur getir havadan sudan konus de
2 kelam edemem
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...