Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

r4hm4n

kermit

Öne çıkan mesajlar

Jaegerjaquez said:

olm 96kg oldum lan zaten kum torbasına bile diz atarken bağladığım ağaç yamuluyo aslında merak edyiorum şimdi sparlasam bi arkadaş bulup ne durumdayım diye de dediğim gibi gerek yok ya ringe çıkmıyorum bişi yapmıyorum topallaya topallaya gezdim kaç ay low kick yemekten squat yapamıodum sonra adam gibi :D

Ohahaha ben seni 81-82 kilo sanıyordum lan. Bildiğin süper ağır siklet olmuşun sen
Sosyal ağlarda paylaş

Ya o evet. Ozguven eksikligi ile ilgili bir durum denip gecilebilir de.
Ama soyle ki artik bir kultur haline geldi. Valentino falan giymek gibi. Spor arac sahibi olmak gibi bir sey. Sirf arkadas cevresi yuzunden body building yapan cok insan var. Alt kultur mu? Bence de alt kultur ama neyin alti? Benim falan, sigara alkol kullanan sagliksiz yasayan kisilerin falan cok ustunde bence yine. Cok boyle butik kulturlere gore alt kultur turkiye icin. Bu ne boyk denilecek bir durumda degil yani
Sosyal ağlarda paylaş

dramayı yeni gördüm de, adam ben boksörüm helele demiş. salonda en sevmediğim tipler böyle insanlardı, eminim üç aylık yazılıp ikinci ay gelmeyen tiplerdendir. 2.5 yıl boks yaptım, ama yevgeni golovkin dahi olsam jaeger ile kavgaya tutuşmak istemem sanırım. zaten jaeger de kavga edilecek bir insan gibi konuşmuyor hiç, gayet eğlenceli cevaplar vermiş.

never cease to amaze, paticik.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...