Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Erimeyen Dikiş İçerde Kaldı

Buddha

Öne çıkan mesajlar

Dikişi atan acile gittim burda attığımız dikiş erimeyen dikiş dedi plastik cerraha gönderdi. Plastik cerrah erimeyen dikiş bile elbet erir, erimesede zararı olmaz falan dedi. Bunun için tekrar parmağı kesmeye gerek yok dedi. İlerde sıkıntı yaratırmı dedim yok dedi. Ama bilemedim güvenemedim. Var mı bu konuda bilgili doktor aramızda?
Sosyal ağlarda paylaş

Buddha said:

Banada doktor kana falan karışır yada parmağın içinden kendini dışarı atar falan dedi. Atmasa bile bişey olmaz dedi. Bir tehlikesi olsa sanmam beni beni böyle göndersin ama yinede merak ettim.

yüzlerce hasar dosyası incelemiş biri oalrak,

bir doktora daha görün, bize gelen sigorta davalarının yarısından fazlası doktorun "bir şey olmaz" demesinden sonra ortaya çıkan etkilerden açılıyor doktor "normal bu geçer" dedikçe hasta kötü oluyor

sen bir doktora daha danış
Sosyal ağlarda paylaş

BabacumMostors said:

Buddha said:

Banada doktor kana falan karışır yada parmağın içinden kendini dışarı atar falan dedi. Atmasa bile bişey olmaz dedi. Bir tehlikesi olsa sanmam beni beni böyle göndersin ama yinede merak ettim.

yüzlerce hasar dosyası incelemiş biri oalrak,

bir doktora daha görün, bize gelen sigorta davalarının yarısından fazlası doktorun "bir şey olmaz" demesinden sonra ortaya çıkan etkilerden açılıyor doktor "normal bu geçer" dedikçe hasta kötü oluyor

sen bir doktora daha danış

Aynen özele gideyim bu sefer.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...