Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Her hangi bir dine inanmamanızın kerametini niye Müslümanlığın kötülüğü(!) üzerinden aklamaya gayret ediyorsunuz?

Feamer

Öne çıkan mesajlar

Cuce said:

Theridone said:

Çünkü zeki insanlar dine inanmaz. o kadar zekiler ki kendi kendilerinin doğrularıyla yaşabilirler.

2 atomu yanyana koyamazlar gerçi, koydum diyen de tatava

2 atomu yanyana koyamazsınki zaten, iter birbirini. yaklastırırsın bıraz anca

http://i.imgur.com/VxidBM2.gif
Sosyal ağlarda paylaş

Abi çoğunuz gerçek müslüman değilsiniz, mahallenizin camiisinden başka gittiğiniz camii yok derecek kadar az. Her cumaya buradan bi müslüman bulup onunla gidiyorsunuz. Kuran okuma kültürünüz yok. Müslümanlığı tanıma kültürünüz yok. İnsanını tanıma kültürünüz yok. Kafanız tek bakış, cemaat çeşitliliğine hazır değilsiniz. Kabeye gittim diyeniz de tatava. Hac görevimi 10 kere yerine getirdim diyo, arabistanın her yerini gezdim diyo, ara sokakta bir esnaf mescidine uğramamıştır mesela. Duyulmuş yerlerini görmüştür.
Sosyal ağlarda paylaş

şu başlıkları daha kısa tutalım pls. sonra içeriği istediğiniz gibi abanın.
ayrıca ateist olmak tek başına erdemli, faziletli olmayı sağlamaz. iki ateistin tek ortak noktası tanrı kavramı reddetmek noktasında olabilir. onun dışında çok farklı düşünce ve değer yargılarına sahip olmaları mümkün. din değil ya bu.
Sosyal ağlarda paylaş

Eklemeyi unuttum,

Bu aralarda yeni bir trend çıktı. Eğer dinci bir insan cahillik yapıyorsa. Hemen diğer dinciler başlıyor söylenmeye '' Gerçek islam bu değil arkadaşlar '' diye.

Bence bunların sebebi hayatlarındaki boşluktan oluyor. Kimileri kahvede oyun oynar, kimileri evde oyun oynar, kimileri sinemaya gider, kimleri de evde arapça bağırıp çağırıp tepiniyorlar ve iyi bir şey yaptıkalarını sanıyorlar.

Sorgulayın biraz ya.. yıl 2015 hala cahilleri konuşuyoruz. Neyi bilmeseniz '' Allah yapmış '' deyip işin içinden sıyrılıyorsunuz. Başınıza ne gelse '' allah öyle takdir etmiş ''.

'' Hayatta en tehlikeli insanlar, cahilliklerini bile kabul etmeyen cahil insanlardır. ''
Sosyal ağlarda paylaş

Uzun said:

Eklemeyi unuttum,

Bu aralarda yeni bir trend çıktı. Eğer dinci bir insan cahillik yapıyorsa. Hemen diğer dinciler başlıyor söylenmeye '' Gerçek islam bu değil arkadaşlar '' diye.

Bence bunların sebebi hayatlarındaki boşluktan oluyor. Kimileri kahvede oyun oynar, kimileri evde oyun oynar, kimileri sinemaya gider, kimleri de evde arapça bağırıp çağırıp tepiniyorlar ve iyi bir şey yaptıkalarını sanıyorlar.

Sorgulayın biraz ya.. yıl 2015 hala cahilleri konuşuyoruz. Neyi bilmeseniz '' Allah yapmış '' deyip işin içinden sıyrılıyorsunuz. Başınıza ne gelse '' allah öyle takdir etmiş ''.

'' Hayatta en tehlikeli insanlar, cahilliklerini bile kabul etmeyen cahil insanlardır. ''

çok iyi dedin UZUN ADAM
Sosyal ağlarda paylaş

Müslümanlığın kötülüğü ne ki? her dinde var kotuluk vs.. dinsizlerdede var..

asil olay; milletin kendi kotulugunu ve cibiliyetsizligini dinler/ateistler uzerinden cikarmasi. yani inanc uzerinde. ahlak degerlerini sallayan yok. varsa yoksa inaniyor inanmiyor. sie.
Sosyal ağlarda paylaş

kermit said:

Uzun said:

Eklemeyi unuttum,

çok iyi dedin UZUN ADAM

asdafd kaç yaşında lan bu adam
Sosyal ağlarda paylaş

reyou said:

Müslümanlığın kötülüğü ne ki? her dinde var kotuluk vs.. dinsizlerdede var..

asil olay; milletin kendi kotulugunu ve cibiliyetsizligini dinler/ateistler uzerinden cikarmasi. yani inanc uzerinde. ahlak degerlerini sallayan yok. varsa yoksa inaniyor inanmiyor. sie.

Bana göre, müslümanlığın veya herhangi bir dinin kötü yanı din olmasıdır. Diğer bir değişle '' ben sorgulamak istemiyorum veya ben bir şeylere körü körüne bağlanmak istiyorum'' demek kadar tehlikeli birşey yok bence. Sonra gelde o adama insanlığı anlat, hukuku anlat. Adam hala kendini 1000 yıl önceki çağda sanıyor...
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...