Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bilgisayar koltuğu

Joker

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
şunu almayı düşünüyorum dx racer kadar iyi kaliteli ve versatile bi koltuğa benziyor. gerçi nette çok detaylı bişey bulamadım rus videolarından başka.

ama aerocoolu bilirim öteden beri iyi ürünleri oluyordu.

http://www.teknobiyotik.com/cevre-birimleri/oyuncu-koltugu.html

fiyatta muadillerine göre kabul edilebilir düzeyde.

varsa yorumunuz alırım bi dal.
Sosyal ağlarda paylaş

deneme şansım yok ya :( mağazada satan hiçbi yer yok.
hani internette gördüğüm okuduğum kadarıyla standart işte. mesela koltuğu yatay hale getirme mevzusu baya baya iyi bunda, dişçi koltuğu gibi açılıyor.
uzun süre kulanımda artı eksi hiçbir yorum bulamadım.

bi de yazın o göt ske ske terleceyecek yani kaçış yok.
bilemiyorum altan.
Sosyal ağlarda paylaş

abi gittim, 370 liraya bi sandalye aldım, internette daha ucuza vardı adam alırken "aman yapmayın etmeyin internettiler hiç sağlam değil çat diye kırılır, dandik malzemeden yapıyolar, bunları biz kendimiz imal ediyoruz, en az 2 yıl hiçbişey olmaz, 3 yıl da garantisi var" vs vs saydı. sandalyeyi aldım, eve gittim, bi baktım kolu böyle saçma hareket ediyor. söktüm, altına baktım, kaynakla tutturulan bölgenin kaynağı kopmuş.

Hani düz satsan bişey demicem de, internettekine dünyanın lafını edip kendi ürünün daha day-1'dan sıçıksa geber ya.
Sosyal ağlarda paylaş

sdfsadf
ben ilk önce bizim burdaki eskicileri gezdim bi ümit belki iyi bişey çıkar. sağı solu çizik olsun dert değil zaten yeni de olsa benim kedi çizecek diye.
hiç birinde yoktu. en fazla şu klasik orta seviye internet kafe sandalyeleri vardı onlara da para vermem yani.
bir de bu koltukların fiyatlarını el birliği yapıp yüksek fiyatlara çekenler resmen babadan oğula nesil...
Sosyal ağlarda paylaş

Xenocide said:

abi evet 1 senede kırılmasın 1000 tl'lik koltuk bi zahmet sdf

benim götüm o kadar değerli değil bence.

abi olay göt değil bel ztn. benim belimde aşırı ağrı vardı dx'ten önce. illaki başka bişide bulabilirdim ama şu marcus u falan örnek göstermeyin. o koltuk hiç ergonomik değil gerçekten başında okadar saat oturmaya.

Esh said:

koltuk posturunuzu falan da etkiliyo abi.

o yuzden iyi bi koltuk sart.

bel boyun destekli falan. dx racerda o minderler geliyo mu yaninda?

benimkinde boyun ve bel yastığı ile geldi. gerçi gelmeyen var mı bilmiyorum
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...