Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bilgisayar koltuğu

Joker

Öne çıkan mesajlar

deadwoll said:

@Mokoko; kilitleniyor. Kilitlenmesinden daha önemli bir problem nşa'da o pozisyonda ağırlık merkezinden dolayı arkaya uzandığında arkaya devrilme riskin. O da olmuyor.

Bu arada arkaya doğru iki hareket var; bir tanesi sallanan sandalye gibi olsun diye ağırlığını arkaya verdiğinde koltuğun azıcık geri gitmesi (bu da başka bir manivela yardımıyla kilitlenebiliyor istediğin açıda veya dik olarak); diğeriyse koltuğun arkasının istediğin kadar yatarak yatma pozisyonuna kadar eğilmesi.

o söylediğin sallanan sandalye gibi olan hareket ztn benim asıl istediğin şey :D direk olarak koltuğun altıyla beraber yatması olayı. valla heyecanla bekliyorum pazartesi sipariş verdim bugun istanbula gelmiş gün içinde de teslim edicekmiş göya mng kargo. gelirse akşam kurup yorumlarımı yazarım :D
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

deri almayın çünkü aldığını deri deri değil eşin dediği gibi
fakirseniz fileli alacaksınız yazın götünüz terlemeyecek

1 senedir kullanıyorum ben dxracer'ı. hiç götüm terlemedi. bazen sırtım terliyor oda, oda sıcaklığı ve üzerimdekilerin kalınlığından kaynaklanıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Masticore said:

Silphatos said:

bana güzel geldi ama göt zevki farklıdır herkesin, bazısı sert sever bazısı yumoş falan usdfghj. yani dxracer bile beğenmeyen var, her şey olur kimseye güvenmeyecen

Valla bana got degilde boyun zevki lazim. Boyun agrisi hat safada. Bir de sicak etmemeli evde .Desktop'in oldugu odada klima yok
yelkenin sirtligi uzun kafanin seviyeye gelir ama yastik falan yok ve ultrarahat degil. Arada kafani dayamalil yani surekli oyle duramazsin. Sen yastikli seylere bak. File olanlar terletmez deriler terletir zorlarsan. Orada arastiracak bir sey yok
Sosyal ağlarda paylaş

AAAAAAAAAAAAAAAABİİİİİİİİİİİİİİİİİİ YAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

yemin ederim türk milleti olarak tek bir tane işi bile adam gibi beceremiyoruz yemin ederim ya

ulan adamlardan aldığım koltuk ile bana gelen koltuk arasında hiçbir alaka yok.

https://www.adoremobilya.com/image/cache/data/products/mxy200sg/MXY200SG_1000x1000.-270x270.jpg

https://www.adoremobilya.com/max-office-racing-yonetici-ve-calisma-koltugu-siyah-gri

adamlar gidip bundan yollamışlar bana. şimdi mng ile adamlara iade edicem bunu ve bütün siparişim bayramdan sonraya kalıcak.

almayın abi hiçbişi koltuk moltuk. nefret ettim bir daha internetten hiçbir şey almicam salaklık bende.

adamlar bide hala bizden doğru ürün çıkmış gönderin incelememiz lazım diyolar. ulan gerizekalı neyini inceleyeceksin yanlış lan işte.
Sosyal ağlarda paylaş

mokoko said:

AAAAAAAAAAAAAAAABİİİİİİİİİİİİİİİİİİ YAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

yemin ederim türk milleti olarak tek bir tane işi bile adam gibi beceremiyoruz yemin ederim ya

ulan adamlardan aldığım koltuk ile bana gelen koltuk arasında hiçbir alaka yok.

https://www.adoremobilya.com/image/cache/data/products/mxy200sg/MXY200SG_1000x1000.-270x270.jpg

https://www.adoremobilya.com/max-office-racing-yonetici-ve-calisma-koltugu-siyah-gri

adamlar gidip bundan yollamışlar bana. şimdi mng ile adamlara iade edicem bunu ve bütün siparişim bayramdan sonraya kalıcak.

almayın abi hiçbişi koltuk moltuk. nefret ettim bir daha internetten hiçbir şey almicam salaklık bende.

adamlar bide hala bizden doğru ürün çıkmış gönderin incelememiz lazım diyolar. ulan gerizekalı neyini inceleyeceksin yanlış lan işte.

bende var bu 300e almıştım hb den. altta yatma mekanizması biraz sıkıntılı kendi kendine arada kayıyor arkaya düşecek gibi oluyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Esh said:

Abi zaten fenerli oldugun icin bastan 1:0 yenik basliyosun her tartismaya. Hatani kabul etmen yeterli

biz fenerli değiliz

biz fenerbahçeliyiz.

neyse fb, bjk olayını geçelim koltuk gelirse eğer kurduktan sonra bi resim atarım görürsünüz tahmin ettiğiniz şekilde olmadığını :D

ben arkadaşımdan görüp aldım gayet güzel gözüküyor. diğer yarış arabası koltuğu şeklinde olanların sırtları ince ve kaplaması daha dandik buna göre.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...