Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

putin mi tayyip mi

Shean

Öne çıkan mesajlar

google'da ilk çıkan sayfa

http://tr.wikipedia.org/wiki/Vladimir_Putin

adamın en azından akademik bir geçmişi var. bizimkinin üni diploması bile gerçek mi değil mi diye tartışıyoruz. çok yersiz bi soru o yüzden.

ha bi de ikisinin resmini bi yanyana koyun hangisini devletin başına yakıştıramazsın sorgulayın.

ayrıca buradan bakınca şöyle böyle diyoruz ancak rusyada ciddi anlamda sıkı bir putin fanatizmi var burdaki gibi kekolardan bahsetmiyorum 20 liraya mitinge giden. eğitimli kesimden destekleyen de çok fazla. ben de şahsen ılımlı buluyorum çünkü yeri gelince tşaklarını masaya koyan adam. yıllar önce az biraz şov da koksa işadamının önüne kalem atıp 'imzala şunu' diye ayar verdiğini iyi biliriz. biz biliriz. çok iyi biliriz.
Sosyal ağlarda paylaş

Gizli said:

Killer said:

putin nerde hıyar lan. adam alpha male . dierği attan düşüyo 23492 koruması var

gayet tayyip gibi eleştirilere kulak asmayan biri olduğunu duymuştum. arap ülkelerinde de tayyoşu ilah gibi görüyolar ona bakarsan

valla arabistan da birkaç ay kaldım, tayyip in adını bile duymadım. arap ülkelerinde polat(billboardlarda george clooney le yan yana koyuluyor) tayyipten daha çok tanınıyor seviliyor. tayyip i sallayan yok

kim olursa olsun polat de gülüyor adamlar otomatikman hemen bir sevinç çiçek açıyor yüzlerinde sdfsdf
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...