Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

matara

Promenader

Öne çıkan mesajlar

Lyv said:

Promenader said:

tupperler ne kadar bilmiyorum ama plastiğe direk karşıyım. yoksa 1.5 litre suyu koyup gezerim ama o şişenin 1-2 gün sonra gevşemesi direk midemi bulandırıyor.

tupperware çok başarılı hiçbir sorunu yok.
750ml. sini 20tl ye gördüm bostancıda satılıyordu.

tupperın altında pvc numarası var. evin yanındaki bayide ev hanımlarına kaktırıyolar CAM HAMMADDESİNDEN AMA PLASTİK GİBİ :D:D:D diye.
ev hanımı olmayın.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Kesinlikle şu siyah Tupperware'den öneririm. Bi yakınım analizlerini yaptı öncelikle sağlık açısından uzun süre kullanımda sağlık açısından hiç sıkıntı yaratmıyor. İstediğin gibi sağlam hiç bişi olmaz bunun farklı renk ve boyutta olan versiyonları da var :)
Sosyal ağlarda paylaş

masa said:

Erikli 1lt su şişesi al, bükülünce yenisini alırsın.

1.5lt koyuyordum çantaya ama çabuk ısınır, hemde içine ayran vs. koymayı düşünüyorum ondan termos lazım.

Esh said:

Ustunde isvicre bayragi olan birsey balikesirlilere onerilebilir mi abi?

üstünde isviçre bayrağı var diye 70-80 lira para veremem zaten
Sosyal ağlarda paylaş

Jeeztro said:

Niyet suysa Tuppeware i tek geçerim. Bizim ev bunların ürünleriyle kaynıyor evlenmeden önce çok ciddiye almazdım da hakikaten iyiymiş adamların ürünleri.

O Tuppeware ler kim bikir kac ailenin ocagina incir agaci dikti hey yavrum hey tuppeware tapuyu ver
Sosyal ağlarda paylaş

batuhan said:

Lan tupperware dediğiniz şey ilkokulda içtiğimiz sulukların aynısı hiç bi fark yok. Bi yıkansın diye makineye attım 3 aydır deterjan tadı gitmiyo böyle dandik.

Tupper ürünlerinin bir kısmı makineye atılmaz yanlız, hata sizde.

@Valvyn, benimkiler hanımın çeyizinden geldiği için benlik bir sıkıntı yok hehe
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...