Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elimizi yüzümüzü yıkadığımız lavaboya abdest bahanesiyle ayağını sokanlar

aktiftablet

Öne çıkan mesajlar

barbu said:

Dworgian said:

"nerelerde geziyorsunuz?" diye sorasım geldi

havaalanında yapanı bile var.

En cok havaalaninda yapiliyo zaten.

Eksisozluk argumanlari cok iyi ama. Hani saglik acisindan zararli da ahlak acisindan , sayginlik bakimindan ne oluyo bi de ona baksalarmis keske. Yoksa o mantikla lavaboda kicini da yikasan mantar kapabilirsin
Sosyal ağlarda paylaş

Adama abdesthane var desen, "ben burda yikiycam" diyip devam edecegi icin, bosuna uzulmeyin abi.

Gunun birinde polisin biri yaka paca abdesthaneye sokmadikca bu adamlar kulturlerini dayatarak ilerleyecekler.

Oyle bir polis de hicbir zaman olmayacagi icin , dert etmeyin lutfen.
Sosyal ağlarda paylaş

Esh said:

Adama abdesthane var desen, "ben burda yikiycam" diyip devam edecegi icin, bosuna uzulmeyin abi.

Gunun birinde polisin biri yaka paca abdesthaneye sokmadikca bu adamlar kulturlerini dayatarak ilerleyecekler.

Oyle bir polis de hicbir zaman olmayacagi icin , dert etmeyin lutfen.

ben de dedim bir dayı amcaya, neredeyse düşecek abdest alırken hiç oralı olmadı
Sosyal ağlarda paylaş

abi ben şeyle karşılaştım. yaşlı bir adam. gene ayağı kaldırmış, düşecek nerdeyse abdest almaya çalışıyor. giysilerini sağa sola atmış hep. montu kapaklı çöp kutusu üstünde.

ellerimi kuruladım, bir şey demedim. Monta da dokunmadım. altındaki çöp tenekesini açtım ayakla basarak açma yerine. attım çöpümü. Giderken yamuk yumuk şekilde bana bakıyordu. Ölecek orada düşüp. anlam veremedi olayların hiç birine.
Sosyal ağlarda paylaş

forgiver said:

ayağını indirirken suyu sana sıçartmıyorsa gayet legal
neyini tartşıyoz ki

hayır legal değil.toplum içinde yazılı olarak kaydedilmemiş sözleşmeler vardır.birisi suyunu sana sıçratmadan musluk suyunda cinsel organını yıkasa aynı liberal tepkiyi verecek misin?din özgürlüğü adı altında islam kültürünün yaptığı herbir davranışın bahanesi bulunur ama günümüzde heryer abdesthaneyle dolmuşken birisi sırf öyle istedi diye gelerek umumi helada ayağını yıkayamaz.
Sosyal ağlarda paylaş

forgiver said:

ayağını indirirken suyu sana sıçartmıyorsa gayet legal
neyini tartşıyoz ki

Birine su sıçratmak illegal bir eylem değil zaten. Her şeyin kanunda yazıyor olması gerekmiyor toplum refahını sağlamak için, memleket insanının belli nezaket kurallarından yoksun olması konu.

Toplu taşımada sabah yediğin yumurtayı osurmak da illegal değil ama yapmamak lazım, bunun da bir farkı yok.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...