Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Türkiye Kupası: Beşiktaş - Adana Demirspor | 24 Aralık Çarşamba - 20.30

Llama

Öne çıkan mesajlar

oldun said:

Yorgunlugu faln abartıyorsunuz bence televizyonda top oynamıs yorumcuların cogu diyor mac yapmak cok sıkıntı degil yolculuk cok sinir bozucu oluyor bir haftada 4 kere ucaga binince bitiyorsun diye ama suan öyle bir durumda yok antreman oluyor işte haa sakatlık derseniz bizde oyuncunun sakatlanması için mac yapması gerekmiyor evinde televizyon izlerken bile sakatlanabilir

Olay fiziksel yorgunluk değil zaten, Beşiktaş zaten şuan ülkede fizik düzeyi en üst seviye olan takım olabilir. Olay işte yolculuk dediğin yere varıyor. Zihinsel yorgunluk, mental yorgunluk.

Futbolcu kondisyonları, eğer kendilerine de bakıyorlarsa rahat haftada 3 maçı bile kaldırır. Ama kafa kaldırmıyor. Bu maçta olduğu gibi boşa oynuyorlar. Tercihleri mantıksızlaşır, pas hataları artar. Bunlar olmasa bile maçlar boktan ve amaçsız olduğu için futbolcu zaten iplemez.

Serdar bu maçta bile 3-4 kere sağdan topla çalımlayarak hücuma kalkıştı. Ligde bunu yapamaz, yapmaz da zaten faturası ağır olacağı için ama burada goygoydan zarar çıkmayacağını biliyor.

Kupada bile hata lüksü olmayan adamları sahaya süreceksin ki hem onları üst düzey maçta test edesin hem de maç kondisyonu kazanasın. Tam takım çıkmanın yarı finale kadar falan hiçbir mantığı yok. Aramayın boşuna yani tek bir mantığı çıkmaz.

Ki bu kupa değerliyken bile hava civaydı. BJK'nin çöp lig sezonlarında 6 senede 4 TR kupası aldıkta ne oldu. Kaç tanesinin şuan değeri var?

Boşu boşuna şuraya değer biçiyorsunuz.
Sosyal ağlarda paylaş

he yani o da var. Aslar çıkıyor maçı iplemiyor. Tutunmak için hiçbir şey yapmıyorlar falan, aa gol yedik kafasındalar.

Ee o zaman koy gençler, altyapıdan adamları hem merak edenler çocukları görsün hem de yenileceksen de böyle yenil.

Aziz'in kupa söylemleri son yıllarda sapına kadar doğru konuştuğu tek şey olabilir. Fener en güzelini yapıyor. Sadece maç eksiği olanlar + gençler. Kazansan ne olacak kaybetsen ne olacak şurada...
Sosyal ağlarda paylaş

bu kupayı ciddiyetsiz hale getiren tek fenerbahçedir
ve bunda başarılı olmuş
geçen 10 yılda 7 kupa mı 6 kupa kaldıran beşiktaşlılar çok önemserdi bu sene bir götleri kalktı hepimizin şimdi iplemez olduk kupayı buna şaşırıyorum çok aşırı

umarım şubatta uefadan da eleniriz sonra bir kata küllü olur mart ayı ligten uzaklaşırız o zaman görücem ben ho ho ho diye dolanırım burda
Sosyal ağlarda paylaş

kupada kazandığın maç için aldığın para çok az ya da hiç almıyorsun hatırlayamıyorum. aziz takımlara zararı var diye istemiyordu kupayı, hem lojistik masrafı var hem topçulara maç başına verdiğin prim, statlar da dolmuyor zaten kupa maçlarında dolayısıyla zarar ediyor özellikle büyük takımlar. bir de üstüne topçuları yoruyorsun avrupa maçları da varsa ekstra çile takımlar için. geçen sene o yüzden elendik bilerek fb olarak sadece lige yoğunlaşmıştı takım.

manager'likte bile ağzına sıçıyor takımın kupa maçları.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu sene statü değişti gerçi kupayı alan direk UEFA grubuna katılıyor benim bildiğim. Kupayı alan takım şampiyonlar ligi statusunden giderse kupa direk çöp oluyor. Final oynamış diğer takım resmen babayı alıyor, direk lig sıralamasından takımı uefaya gönderiyorlar, acaip saçma bir uygulama.
Sosyal ağlarda paylaş

türk futbolu ne yazık ki izlenecek kalitede bile değil. bir de kupa diyorsunuz, yok artık.

uefa olmasa bir de iyi top oynamıyor olsak hiç izlemem. ligi de sallamamak lazım avrupaya gidiş bileti oradan cıkmasa.

milyonları kazanıp düzgün top oynayamayan beceriksizler sürüsü resmen türkiye ligi.

nadiren güzel top oynandığı seneler oluyor onda da kupa mupa uğraşmamak lazım
Sosyal ağlarda paylaş

Llama said:

bu kupayı ciddiyetsiz hale getiren tek fenerbahçedir
ve bunda başarılı olmuş
geçen 10 yılda 7 kupa mı 6 kupa kaldıran beşiktaşlılar çok önemserdi bu sene bir götleri kalktı hepimizin şimdi iplemez olduk kupayı buna şaşırıyorum çok aşırı

umarım şubatta uefadan da eleniriz sonra bir kata küllü olur mart ayı ligten uzaklaşırız o zaman görücem ben ho ho ho diye dolanırım burda

valla son kupa finalimizde kayseri'deydim. tribünde zerre heyecan vermedi.

Ertesi sene Fenerlilerle Ankara'ya gittim yine kupa finali, onca yıl sonra kupa alınmış ki çoğu ilk defa görüyor. Bu muymuş demişlerdi.

Şu kupa için yıllardır gereğinden çok sevinen varsa onun kaybıdır. Hani sevindiren ya da değerli kılan da anca böyle derbi maçlar vs. olursa o kadar. İşte BJK'nin Fener'e karşı aldığı kupa mesela hiç unutamam. Ona sevinirsin, beklersin ama gerisi yalan...
Sosyal ağlarda paylaş

aktiftablet said:

Fistan said:

hayır kupa önemli değil falan neyse de adanademirspor için değerli mi?
abdulkerim ve ferhat dışındaki 9 kişi farklı oyuncular samsunspor maçından. adamlar resmen ezdi hem de deplasmanda.

Samsun'a yedeklerle çıkmışlar, Beşiktaş maçı onlar için önemli olduğundan

komple 1. lig maçlarına yedekle çıkıyolar adamlar demek ki, manisa maçından da 8 kişi değişik bugun ki maça göre
ne bileyim adamların türkiye kupası manyağı oldugunu
ASDFDS
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...