Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

hiç threesomeda bulundunuz mu

Kostok

Öne çıkan mesajlar

Liebe said:

yaptım ettim deyip kaçmış yapanlar tuğberk olm dökülün biraz anlatın beklediğiniz gibi miydi yoksa 1 dkda fıslayıp kenara çekilip onları mı izlediniz naptınız

üni hazırlık döneminde işte bi kız arkadaşımdan hallice kız vardı, friends with benefits modeli, onunla hani çıkmaya 2 kala halindeyken aradaşıyla gelmişti laf lafı açtı muhabbet şu bu konu bel altına indi sanırım nası olay oraya geldi yeminle hatırlamıyorum, bunlar böyle ufak ufak gıdıklama bilmemne kanepede otururken oynaşma moduna girince bende LAN BENİM NEYİM EKSİK bize de düşer diye espri yaptım, gel dediler geldim sdfkjsfşk. olayın özeti bu

ıslak rüyalar gibi oldu :(
Sosyal ağlarda paylaş

Bende anlatacak bir şey yok ya hayvan gibi alkollüydüm bir bok anlamadım, umarım yanlışlık olmamıştır. :( zaten planlı değildi arkadaş koydu bana gönderdi sonra ben de gelişine koydum (aynı yatakta oluyor bunlar) sonra bendeyken o da girişti noluyor allah falan derken olaylar gelişti işte. Kızı da bir daha görmedim, şimdi ne yapıyordur acaba...Efendi bir makine mühendisiyle evlenip çocuk falan yapmıştır muhtemelen.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...