Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

günde kaç kere sıçıyorsunuz

Shean

Öne çıkan mesajlar

yekeyeke said:

Eskiden günde 1 sabahlarıydı, son 2 aydır tutamıyorum sabah akşam 3 4 çıkıyorum. Ya virüs var, ya da bünyem değişti, doktora da gitmiyorum, hayırlısı...

Yemek aliskanliginla alakalidir. Aci yiyormusun, incir kayisi vb meyve,sebzeler tuketiyor olabilirsin. Mercimek corbasi cok fena getirir sonra daha bu liste uzar gider...
Sosyal ağlarda paylaş

Shean said:

evet + kuru mendil

hiç silmeyip çıkanda var

Abi tahareti peçeteyle ya da ne bileyim dötünü suya değdire değdire alıyosa tamam da, tuvalete giremiyorum dışarıda şıpşıpşıp ses duymaktan, o boklu elle musluğa falan dokunuyorlar hof. Keşke hepimiz götü boklu gezsek elimiz boklu gezeceğimize

Bi de gümnde 1 sıçamayanlar 2+ litre su içmeyi denesin. Baya patır patır çünkü öyle.
Sosyal ağlarda paylaş

Masticore said:

yekeyeke said:

Eskiden günde 1 sabahlarıydı, son 2 aydır tutamıyorum sabah akşam 3 4 çıkıyorum. Ya virüs var, ya da bünyem değişti, doktora da gitmiyorum, hayırlısı...

Yemek aliskanliginla alakalidir. Aci yiyormusun, incir kayisi vb meyve,sebzeler tuketiyor olabilirsin. Mercimek corbasi cok fena getirir sonra daha bu liste uzar gider...

restoran değiştirdim 2 hafta, 2 hafta dışardan söyledim falan ama yok abi, son 2 aydır hem afedersin sulu hem sık sık günde 3 4. Virüs var herhalde ama zaman ayırıp gitmeye üşeniyorum şimdi örnek al kaba koy götür vs üff iğrenç ve uzun iş...
Sosyal ağlarda paylaş

Flassh said:

basur olunduğu nasıl anlaşılıyor
tecrübeliler konussun

yaparken acı, sonrasında acı, yürürken acı, acı. skldjf

ilk aşamada çıktıktan sonra bir süre dayanılmaz kaşıntı falan oluyor. ilerleyince o yerini yanmaya bırakıyor. daha da ilerleyince baya ağrılı kanamalı oturamamalı tripler işte.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...