Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sırt Çantası Önerilerinizi Alabilir miyim?

Dworgian

Öne çıkan mesajlar

Çok noob bir soru olacak ama, sırt çantası tavsiyesi lazım. Aslında thule çantalar güzel ama hepsi "laptop taşıma" olayıyla yapılmış galiba. Gördüğüm tüm modellerde 15" 17" yazısı var. Benim derdim laptop taşımak değil. Gerektiğinde içine 1 kot, 1 ayakkabı, 2 3 tshirt fln da koyabileceğim kadar büyük, suya dayanıklı, ana bölümü önünde de 1 veya 2 ufak gözü olan dayanıklı bir model arıyorum.

Marka önerisi rica etmek istedim. İllaki benim ömrümde duymadığım ama bu konuda iyi markalar fln vardır. Ha bir de nereden alınır kısmı var tabii.

D&R daydım geçen gün, orada sadece thule fln var hepsi de laptop sırt çantası diye geçiyor

Şimdi google da baktım da mesela şunun modeli fln güzel gibi kullanışlı, ama yine laptop diyor, o zaman laptop koymak için bölme ayırıp kullanılır alan azalıyor gibi gelio bana?

http://www.desa.com.tr/urun/seyahat/wander-full-39-litre-173-laptop-sirt-cantasi/1532/7148

Bir de mesela "abi bu çok pahalı, şu marka da gayet iyi hem yarı fiyata" fln diyecek biri çıkar belki

Not: Vereceğiniz link ve modellere şu an websense olduğu için bakamama şansım yüksek ama akşam mutlaka bakıcam elbet.

Troll free demesek de free nasılsa. Teşekkür şimdiden
Sosyal ağlarda paylaş

Vulcan_Lionheart said:

bu sitede baya iyi şeyler var , fiyatları da çok uygun..

sırt çantaları

http://www.decathlon.com.tr/C-531550-s%C4%B1rt-cantalar%C4%B1?gclid=Cj0KEQiAtZWkBRC9ibSfhoKEyLYBEiQA5fDxkc_sMxrtOvoubJ1JnzGI7RblZsJHjWCW92xfJrpT7uAaAoR48P8HAQ#page3

Bu tabii ki websense "shopping" dedi ama akşama bakayım teşekkür
Sosyal ağlarda paylaş

Smoke said:

Ben uzun zamandır Caribee diye bir marka kullanıyorum. İngiltereden almıştım ancak Türkiye'de var mıdır bilemiyorum.

www.caribee.com

güzelmiş modeller. tr da satan yer bakayım bunun için de.

70 lt çok büyük ama heralde değil mi?

40 lt fln normal insani boyutlardakiler olsa gerek?
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:

newfeel çakma marka mı ya 17lt çanta var 10 tl dklasjasklj
newfeel decathlon'un kendi markası. Ben de 4 euro'ya en ufak modelini almıştım Barcelona'dan, 2 senedir yağmur çamur demeden kullanıyorum spor eşyaları için. Su geçirmiyor yağmurda (Tabi sel olacak kadar sağnakta denemedim).

Bir büyük boyunu ve biraz daha fazla gözü olanından alıcam ben de.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...