Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2014 -2015 Sezonu Genel Tartışma - 3

SeaGle

Öne çıkan mesajlar

Red said:

altyapılol sdfs

hep aynı geyikler. alttan canavarlar geliyor x takımın geleceği garanti. hop veysel sabri yasin öztekin izliyoruz

Valla Bursa değerlendirdi. Bu dediğimden önceki 3-4 yaş grubunun en iyileri de Bursa'daydı ve çıkarttı bir ton adam. Ondan önceki BJK'nin ki, belki kendi takımımızda pek yok ama ligde her takımda BJK alt yapısı görmüş adamlar var vs...

Dönem dönem iyi jenerasyonlar yakalanıyor da işte kullanmaya bakar. Yoksa altyapı da adam bulunması tabii bel bağlanacak bir şey değil.
Sosyal ağlarda paylaş

sostizm said:

Tarihimizin en çok milli olmuş futbolcusu Sabri. Genç yıldız v.b. de sayarsan. Şimdi tam burada Milli takımımızn hali ortada v.b. bir yorum gelmeli.

Evet Sabri dedim.

Gururla SABRİ SARIOĞLU.

rte de övüyor musun üstüste 409238 seçim kazandı demek ki mükemmel adam diye.
Sosyal ağlarda paylaş

E vallahi bravo kutulu kardeş ne diyeyim sana.

Altyapıdan çıkan oyuncu NE YAPARSA övebilirim bi yazsana bana? Bileyim de.

Milli forma sayılmıyormuş onu öğrendim tamam. Milli olması milli takımın hatası, ok. Anladım onu.

Meselaaaa.... süper ligde çok uzun süre forma şansı bulduysa? olur mu? Olma di mi Süper ligimizin kalitesi cart curt...

Veyaaa aldığı kupa sayısı, şampiyonluk? Onu tek başına mı aldı dersin - olmaz o da

Hah buldum, şampiyonlar liginde en çok forma giymiş oyunculardan biri olsa?

veyaaa

Çalıştığı yerli ve yabancı 24 farklı teknik adam tarafından tercih edilmiş olması mesela övme sebebim olur mu? Olmaz mı? Doğru bu da 24 adamın basiretsizliği, Sabri ile ilgisi yok.

Yardım et bana KUTULU!
Sosyal ağlarda paylaş

herhangi bir başarı kazanmasına gerek yok çıksın sahaya adam gibi oynasın yeterli.adam 30 yaşını geçti hala top ayağına gelince heyecan yapan ergenler gibi hemen geri dönüyor.ne zaman nereye koşacağını hala bilmiyor

eboue nin ölüsü sabriyi 10 kere gömer
Sosyal ağlarda paylaş

chedju afrikada,semih ve koray sakat,zan yollandı,hakan balta.

şuan takımda defans oyuncusu yok :D bizim takımın mali durumu baya bir kötü sanırım serdar aziz transferinden vazgeçmişler.bir tek altyapıdan çıkan emre can var mecbur onu oynatıcaklar sanırım
Sosyal ağlarda paylaş

İngiliz gazetesi Express'in iddiasına göre Manchester United, Sneijder'in serbest kalma maddesinde yazan 20 milyon Euro'luk bonservisi ödemeyi kabul etti. Sneijder'in menajeri Guido Albers'in "Sneijder'i almak isteyen kulüp 20 milyon Euro'luk serbest kalma ücretini ödemesi lazım" şeklindeki açıklamalarının ardından MANU'nun Hollandalı yıldız için bu miktarı ödemeye karar verdiği ifade edildi.

http://www.express.co.uk/sport/football/553552/Man-Utd-Juventus-Wesley-Sneijder-Galatasaray-Roberto-Firmino-Hoffenheim-Deal

Gerçi bunlarda bizim fanatik fotomaç tayfasını referans alıyordur.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...