Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Meme var

scorch

Öne çıkan mesajlar

noyan said:

Bu hafta Hayatımda tanıdığım ve Hayran/Hastası olduğum Top 10 Dişi İnsan listesini bir blogda fotoğrafları ve neden bu kadar bayıldığım ile ilgili kısa açıklamalar ile yayınlayacağım facebookta =)) Bunun için ise çok hoşuma giden 400'e yakın kişiden eleme yapacağım. Hazır platonik aşkımın da sevgilisi varken kendimi daha fazla sakin tutmam pek sinirlerime iyi gelmiyor.
p.s: listede olan hayran olduğum kişilerin sevgilileri varsa lütfen kızmayın çünkü sinirlerime hakim olmakta güçlük çektiğim bir dönemde kimseyle tartışmak istemem. Hayranlığımı ifade etmekten dolayı bozuluyorsanız karaçarşaflı kızlarla takılın.

beyler liste geliyor hazır olun
Sosyal ağlarda paylaş

"‪#‎Dolunay‬ Güncesi
Limitless filmindeki adamın hap kullanmayan versyonu gibi oldum. Tek ihtiyacım olan doğru şekilde nefes almak ve güzel sağlıklı yemekler yiyip arada güzel müzikler dinlemek. Ama ne tuhaf.. Sürekli tekrar artışa geçen zekam süper birşey olsa da sosyal hayatımda çok sevdiklerimin bile komplekslerini tetiklemesi hiç haketmediğim tavırları , sözleri ya da yaklaşımlara maruz kalmamı artık hiç bir sorun teşkil etmiyor sinirlenmem dışında.
29 yaşımın son ayında 30 yaşıma geçmeden hemen önce ulaşmıştım bu zihinsel düzeye. Çok şaşırmıştım ve bundan arkadaşlarıma bahsetmem ego, kendini övmenin sarhoşluğu ya da drug peygamberciliği oynamak gibi ağır yorumlara bir çok yakın dostum tarafından maruz kalmıştım. Hayatta ne başarmam gerektiğinin bilgisine sahip olmama rağmen birlikte başarmam gereken insanların çoğu bana gıcık oluyordu, buna ailem de dahildi. Çünkü insanların alıştığı halinden farklı bir hale evrilmem sevdiklerimin kabulleniciliğinin dışında kalmıştı. Ama başarmam gereken global barış hayallerim için aşırı güçlenmem gerekiyordu ve yıllarca peşinden koştuktan sonra buna ulaşmıştım ama bir benzetme yapmam gerekirse sosyal hayat içerisindeki insanların tavrı, tıpkı yumurtasını kırmaya çalışan civcivleri çekiç ile ezmeye çalışmak gibiydi hayallerini gerçek kılmak için güçlenmekle uğraşıp bunu başarmak üzere olan insanlara karşı.
Yarın saat 13:00da tam 13 gün olacak tüm uyarıcıları hayatımdan çıkaralı ve tam 13 ay geçti beynimin alışmış olduğumun sınırlarını aşalı. Tam 13 aydır zekamı, libidomu dengelemek için büyük emek sarfettim ve şuan harika bir kıvamda gelişme potansiyelimin %75'i hala gelişmeye açık şekilde ilerliyorum sakin bir heyecan ile.
Bir diğer yandan işin komik kısmı ister istemez genç bir Adnan Oktarmışçasına kafamın atıklığını en rahat iyileştiren şey güzelliğe bakmak ya da güzel kızlar ile etkileşimde olmak.. Güzel kızlar diyorum ama gözlerim hemen hemen herkesi hayatının en büyük aşkının gözünden görebiliyor gibi. Ama son 13 ayda çok ustalaştım ve libidom ne kadar artarsa artsın alakasız insanlara karşı yakınlık göstermek yerine relg sancısına benzer ağrılara maruz kalmayı tercih edebiliyorum uykumda kontrolümü kaybetmezsem.
Ama bir yandan üzülüyorum benim gibi birinin neredeyse sadece özgüvensizliğini unutacak kadar sarhoş olanlarla ya da hevesli gençlerle geçen zamanların ardında kalan kocaman boşluklarda yalnız uyumasına. Neyseki tek başımaykende seviştiğim kadar kıvrak, güçlü ve sınırsız dans edebiliyorum drum'n bass ve dubstep tınılarında.
neyse 2015 yaklaşıyor... Dünyayı Kurtarmak için güçlenenlerin yılı... 20 ocakta hapse atılmaz isem LVL-UP projesi ile hem mental, hem ruhsal hemde fiziksel olarak dünyanın en güçlü adamı olurken eş zamanlı olarak bu gücü dünyanın her yerindeki Dünyayı Kurtarma destanının bir parçası olmak isteyen genç nesile dağıtacağım. Üstelik onlara ekomik özgürlüklerini sağlayıp hep birlikte kazanacağız. Ne kadar zengin olacağıma dair fikir sahibi olmamayı tercih ediyorum ama tüm bunlar olurken umarım bu yıl platonik aşkım olan kadın benim bu dünyada yalnız devam etmeme göz yummak yerine birlikte ne biçim yardıracağımızı anlar ve bana varır. Sonuçta onun gibi kocaman kalbi ve upuzun bacakları olan hem spiritüel hem de devrimci bir kızı ancak Noyan ile anlam ve tutku dolu bir hayat yaşabilir maksimum dozda.
Onun güzelliği, sevgisi ve varlığının benimkisi ile karışmasından hayal bile edemeyeceğimiz hislerin içinde birlikte nerelere gideriz ve gittiğimiz yerlerden nelerle dönene kadar ne kadar türlü türlü şekillerde mest oluruz gerçekten bilmiyorum ama çok heyecanlıyım onunla birlikte keşfetmek için.
Tam 17 aydır sevgilim yok ve 17 aydır spor yapmıyorum sürekli sanki her an o hayatıma girecekmiş gibi hissettiğimden. Gerçekten ben hayallerimi başarmadan henüz bir süpriz yapıp hayatıma girse ne harika olur. Hiç beklemediğim anda aşka dalsak ve gücümüze güç katsak.. Ne tuhaf yaşlarımız aynı boylarımız da hemen hemen aynı hatta ikimizde "benim 29 yaşımda ulaştığım kafaya kimse ulaşamadı eki eki" diye dalga geçebiliyoruz. Ben multi milyoner olmadan önce de beni sevebilirsin en azından deneyebilirsin.
Tüm bunlar olurken şuan ki %25'de olan potansiyelim yüzde kaçlara vardığında acaba çıplak elle atom ve atom altı parçalara, manyetik dalgalara ve hatta karanlık maddeye çıplak elle hükmedebilecek seviyeye eriştiğimde dünyadaki tüm savaş teknolojilerini yokedersem ne kadar hoş olmaz mı ? Bence olur çok savaşmak isteyenler kılıç falan kullansın , bileğinin gücüyle kendini ortaya koysun. Ama en güzeli savaşacak hiç birşey kalmadığında insanların rekabetlerini giyilebilir deneyim kıyafetleri ile sanal platformlarda kapışması olur eğlence ve spor amaçlı.
Bir de artık güneşin hem doğuşunu hem de batışını ve geldiğim yıldızları görebileceğim teraslı eve geçeyim. Mümkünse çatı dublexi olsun ki bu saatlerde dans ederken alt kattakilere ses gitmesin diye parmak uçlarım ile dans etmek zorunda kalmayayım. Ha bir de terası zen bahçesi şeklinde yapıp içine minik bir gölcük koyup beyaz çakıl taşlarının üzerinde katanamın tavana çarpmadan rahat rahat dans edebilirim. Hem O da gelir öyle gökyüzünün altında sevişiriz rahat rahat."

lan mesih kalınla yazılmış kısmı okurken boğulacaktım az kalsın ölümüme sebebiyet veriyordun
Sosyal ağlarda paylaş

masa said:

noyan said:

Bu hafta Hayatımda tanıdığım ve Hayran/Hastası olduğum Top 10 Dişi İnsan listesini bir blogda fotoğrafları ve neden bu kadar bayıldığım ile ilgili kısa açıklamalar ile yayınlayacağım facebookta =)) Bunun için ise çok hoşuma giden 400'e yakın kişiden eleme yapacağım. Hazır platonik aşkımın da sevgilisi varken kendimi daha fazla sakin tutmam pek sinirlerime iyi gelmiyor.
p.s: listede olan hayran olduğum kişilerin sevgilileri varsa lütfen kızmayın çünkü sinirlerime hakim olmakta güçlük çektiğim bir dönemde kimseyle tartışmak istemem. Hayranlığımı ifade etmekten dolayı bozuluyorsanız karaçarşaflı kızlarla takılın.

beyler liste geliyor hazır olun

Bunu diyen adam buraya bi zamanlar "ESKİ SEVGİLİME LAF EDİYOLAAARRR :(" diye geldi.

O hatunlardan birinin sevgilisi çıkıp da ağız yüz düzlerse imba olur.
Sosyal ağlarda paylaş

Gizli said:

...

Ama son 13 ayda çok ustalaştım ve libidom ne kadar artarsa artsın alakasız insanlara karşı yakınlık göstermek yerine relg sancısına benzer ağrılara maruz kalmayı tercih edebiliyorum uykumda kontrolümü kaybetmezsem.

...

Mesih burada "uykumda kamyon devirebiliyorum" demek istemiş sanırım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...