Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Peaky Blinders (2013) - BBC

Tyrion

Öne çıkan mesajlar

Peaky Blinders

Cillian Murphy, belfast, gang, ira, communism, badass cop, ve daha bişeyler bişeyler. BBC dizisi haliylen kısa sezonlar her biri 6 bölümlük 2 sezon. devamı gelicek. Boardwalk empire bitti napcaz ya diyenler için gayet güzel tadında bir dizi(ilk 3 bölüm izlenimi). imdb linki yukarıda zaten puanı hiç fena değil, 7 ödül 3 adaylığı falan var.Çok fazla anlamam fakat bana kostüm ve müzikler falan gayet iyi geldi.

Meraklısına duyrulur.. İyi seyirler.

Ha bide 2.sezonda Tom Hardy diziye girimiş daha izlemedim.çoheyi diyollaa.

aramaya inandım ama bulamadım o yüzden yeni konu açtım. varsa eğer affola.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
çok bir olayı yok. Sezonların 6 bölüm olması iyi, çok sıkmadı. Sonuçta walking dead izliyoruz bunu mu izlemiyim. Arthur bir yerde gelibolu gibi kokuyor diyor tütün için. Savaşla ilgili hiçbir şey yok, boşuna heveslendim.

Trde de 80li yıllarda işbirlikçi hükümet komünist öldürsün diye böyle çeteleri beslemişti.

Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...
TLC de bi bölüme denk geldim. Haberim yoktu diziden de önce Cillian Murphy ardına Tom Hardy görünce vay anasını diyip izledim. Gayet güzel, aktı gitti ama hiçbir bok anlamadım doğal olarak.

Tom Hardy olduğuna göre ikicni sezon izledim ki doğal. Bir ara baştan başlayacağım.

Ama oyunculuklar vs. akıyor. Aşırı kaliteli yapım bir de belli. Hikaye vs. oturmadı kafamda o yüzden bir şey diyemeyeceğim ama ilk izlenimim 7.5/10 direkt.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • 8 ay sonra ...
  • 4 ay sonra ...
  • 2 ay sonra ...
4. series biraz tirtti ya malesef. kendi parodisine donustu dizi. her serienin villainini o seriede yenmek zorundamilar anlamiyorum adrien brody bi 6 bolum daha giderdi rahat. cok alelacele baglandi

BBC yurtdisinda cok populer olup hayvan gibi para getiren dizilere hep yapiyor bunu cilkini cikartip. 5. yi de cekiceklermis
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...
  • Yeni Oluştur...