Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Saatlik,Günlük İndirimler - Christmas, Black Friday, Cyber Monday filan

2

Öne çıkan mesajlar

lan sw yüzünden foruma girmeme kararı aldım filmi izleyen kadar ama amazondan geri dönüş oldu bir konuyla ilgili, paylaşmazsam olmaz.

BT kulaklık aldım, sağ kulakta yüksek seslerde cızırdama bozulma falan oluyor. amazon'a yazdım garanti kapsamında ne şekilde ilerlemek gerek size mi gönderiyoruz veya üreticiye mi falan dedim.

said:
I understand your concern regarding the item "SOL REPUBLIC Shadow Wireless In-Ear Headphones-Grey/Rose Gold".

In this case, to make this right, I've created a replacement for you at no additional charge. Here are the details:

Order Number:
Shipping Method: One-Day Shipping
Guaranteed Delivery Date: December 22, 2015 - December 24, 2015

In this case, I've made an exception to our standard procedure. There's no need to return the item. You're welcome to keep, donate or dispose of it--whichever option is most appropriate and convenient for you.

VAY ARKADAŞ.

order'ı da açmışlar:

Visa
Order Summary
Item(s) Subtotal: $0.00
Shipping & Handling: $0.00
Total before tax: $0.00
Estimated tax to be collected: $0.00
Grand Total: $0.00
Sosyal ağlarda paylaş

bana da bir isiklandirma ekipmani yerine yanlis urun yollamislardi. tabii ben urunu araci firma ustunden kendi ulkeme kargolatiyorum ve refund cok zor olacak diye sarcastic bir seyler yazdim review olarak.

urunun ustundeki bar-code yanlis yapistirilmis, hata barcode kaynakli yani.

her neyse, adamlar parasini aninda parasini geri yatirmislardi. elimdeki isiklandirma ekipmani (istedigim olmasa dahi) bedavaya gelmis olduydu.

seviyoruz kendilerini
Sosyal ağlarda paylaş

abi bu amazon mal ama....

Deliver oldu ve imzalayan olarak kardeşim yazıyordu. Kardeşim dedi yok öle bişi gelmedi. Hah dedim sıçtık. Kontak kurdum amazon ile böle böle, gelen bişi yok ama geldi gözüküyor ne iş dedim. Aaa öle mi yarın refund yapalım dediler. Eyvallah dedim.
Ertesi gün oldu. Kapıcı almış meğerse ve hem kardeşimin ismiyle almış, hem de 24 saat sonra getirdi kutuyu. Kontak kurdum Amazonla, dedim ki "hacılar geldi paket, kapıcı almış, ya onun ya kargo görevlisinin bok yemesi kardeşim adına imzalamaları, refund yapmanıza gerek yok."

Ulan şimdi mail geldi Amazon'dan "Siparişiniz ile ilgili yaşadığınız sorun nedeniyle özür dileriz, biz refund'ı yapıyoruz, sizin item'ları geri göndermenize falan gerek yok, iyi günler"

"Olm mal mısınız lan????" dedim okuduğum anda mail'ı. Bu kadar mı boş yere para kaybedilir, müşteri memnuniyeti falan eyvallah da, enayi durumuna da düşürmeyin kendinizi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...