Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Adriana Ilıcalı

applev0dka

Öne çıkan mesajlar

Seele said:

ne bu ne icin kullanilir?

bu malzeme görüntüsünden anladığıma göre adamların yerden toplamaya çalıştıkları apretan binderidir. PVA esaslı sanırım. malzeme, tekstil kumaşlarının RAM adı verilen makineden geçmesi sırasında yine bu makineye ait fularda uygulanır ( suyla kumaşın kalınlığına ve istenen sertliğe göre değişik oranlarda karıştırılarak uygulanır). kumaşın sertleştirilmesinde kullanılır.
Sosyal ağlarda paylaş

KuddusiMavra said:

kadıköy anadoludan tanırım bu acunu.
saçları jöleler, kızların peşinde gezerdi.
kimse adam yerine koymazdı.
hatta biz henüz üniversitedeyken bile televolede soytarılık yapardı.
ne oldu, nasıl oldu, arada feto üfledi bunu, şimdi milyonlar içinde yüzüyor.
hal böyle olunca amacı paralı erkeklerin parasını yemek olan yurtiçi-yurtdışı hatun kişilerin acunla sevgili olması normal. hatta ve hatta, acun gibi adamlar sırf bu imajı vermek için bile adriana lima ve benzeri hatun kişileri maaşa bağlarlar.
dis iz şov bizınıs.

iyi de bahsettiğin kadında askeri ücrete çalışan birisi değil.
Sosyal ağlarda paylaş

DA2019 said:

Tori said:

dworgian bıyıkın yokluğunu aratmamış resmen

(tu)

devrim. bana laf etmek istiosan başkalarına thumb yapmana gerek yok. yazdığıma cevap verebilirdin

edit: mesaj mesaj aratıp alt alta koyucam ne demek istediğimi anlatmak ve nerede yanlış düşündüğünü göstermek için ama olayı algılayacak kadar (hatta daha fazla) zekan var (bunda da sarcasm yapmıorum zeki bir adamsın), o yüzden böyle devam etme ltfn.

başta da lafıma alındıysan öm ile, face den vs her türlü bana "o dediğin ayıp efe" demiş olsan dediğimi editlerdim. sen alıntılamasan da editleyecektim zira senin bana kırılmanı da istemem. ama şu yaptığını yapman gereksiz tavrının devamı oluyor sadece. ayıp abi ama
Sosyal ağlarda paylaş

siz istediğiniz gibi "adriana ilah" demeye devam edin beyler. o kadın ve üstü güzellikte tonla kadın var bu dünyada yaşayan milyar kadın içerisinde. bu gayet doğru. bunu söylüyor olmayı "adriana çirkin" ile bağdaştırıp onu kötülüyor olduğumuzu düşünmek için bayağı dar bakıyor olmanız gerekir.

bıyık ile karşılaştırılmak ise gerçekten pes.
Sosyal ağlarda paylaş

Okumadım ama baş düşmanın attığı son mesaja bakarak bişiler yazayım(ankaralardaymışsın sanırım bi ara sıkıştırayım seni tenhada :P ) Olay adrianadan güzel zibilyon tane insan olması değil. Kadın viktoryanın sırrı meleklerinin baş meleği, ismi marka olmuş bir insan ki ederi de baya yüksek o markanın. Siz istediğiniz kadar meh diyin kadından başarı akıyor. Bir de o tipsizle evlenmeyeydi çok iyi olurdu. Tşkler.
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:

abi okumadın işte.

kadına meh diyen yok.

kadına "insan üstü varlık" gibi davranıldığında,

"fiziksel olarak ona eş veya üst kadınlar var, bu kadının önemi marka değeri" diyoruz sadece

abi nolur okuduğumuzu anlayalım, hele okumadan hiç yorum yapmayalım ya lütfen =/

abi random hafta içi bir gün bir devlet dairesine git saat birde falan, uzun tatillerden önceki cuma günü olsun mümkünse, insanoğlunun ne kadar çirkin bir yaratık olduğunu bir hisset, içine çek bir ter kokusunu, sonra telefonunu çıkar adriana'nın fotoğraflarına bak, etrafındaki atmosferin değiştiğini hissedeceksin, böyle kadınlar demigod gibi bişiy, m.ö. 5000'de falan yaşasaydık günümüze tanrıça olarak gelecekti, adriana kadar güzel kadınlar yok demiyoruz, vardır mutlaka, ama az işte
Sosyal ağlarda paylaş

Istari said:

KuddusiMavra said:

kadıköy anadoludan tanırım bu acunu.
saçları jöleler, kızların peşinde gezerdi.
kimse adam yerine koymazdı.
hatta biz henüz üniversitedeyken bile televolede soytarılık yapardı.
ne oldu, nasıl oldu, arada feto üfledi bunu, şimdi milyonlar içinde yüzüyor.
hal böyle olunca amacı paralı erkeklerin parasını yemek olan yurtiçi-yurtdışı hatun kişilerin acunla sevgili olması normal. hatta ve hatta, acun gibi adamlar sırf bu imajı vermek için bile adriana lima ve benzeri hatun kişileri maaşa bağlarlar.
dis iz şov bizınıs.

iyi de bahsettiğin kadında askeri ücrete çalışan birisi değil.

Türkiye'deki örneklere bak (kesinlikle Adriananın muadili olarak söylemiyorum ama bu şov bizınıs işi manasında).
Sibel Can
Hülya Avşar
Gülben Ergen
Bu hatunlar elbette güzel para kazanıyorlar. Ama
1)kazandıkları süre fiziksel görüntülerinin "vay lan, kadına bak" dedirteceği dönem içerisinde veya seslerinin "vay lan, sese bak" dedirteceği dönem içerisinde geçerli ki Sibel Can dahil olmak üzere öyle ahım şahım sesleri yok.
2)Bunların kazandıkları paranın yarısından fazlası üst,baş,pahalı parfümler, sahne önü ve arkası ekiplere verilen para, diğer masraflara gider.

Dolayısıyla yaşamlarını 50 yaşından sonra alıştıkları standartlarda sürdürebilmeleri için SAĞLAM ABİlere ihtiyaçları var. Evlenerek ya da sevgili olarak.

Adriana Lima örneğinde ülke farklı ama şartlar aynı. Üstelik oralarda popüler kültür çok daha çabuk harcar, yer, bitirir böyle şov bizınıs karakterlerini. Ne yaparsa 15 senelik bir zamanı var. O süre içerisinde kenara attığı ile hayatının geri kalanında alıştığı standartta yaşamını sürdürmek zorunda.
Adriana gibi karakterlerin senelik silikon, dudak doldurma, kestirme-biçtirme masrafları zaten yine aldıkları paranın önemli bölümünü götürür.
İşte yine devreye SAĞLAM ABİ faktörü giriyor.
Sosyal ağlarda paylaş

yav tamam ok abi taam sizin tanrıçanız anladık.

çok sıktı bu mevzu.

tüm şu salaklığın çıkışı da benim "onun üstü tier tonla kadın var" lafım üstüne "1 tane örnek versene" denmesi yani.

taam lan yok ondan güzel kadın, böyle düşünenler hepimiz malız bir sizin fikriniz doğru, sizin keyfiniz ve zevkiniz tüm dünya için genel geçer doğru ok?

hadi başka konularda görüşürüz artık
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...