Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Adriana Ilıcalı

applev0dka

Öne çıkan mesajlar

Beyler burda adriana yı sadece güzellik için seçip değerlendiriyorsanız yanılırsınız...

Mesela sevgilm olması için önceliği zaten popüleritesi ve gayet zengin
Haa tabi tipe bakarsanız da gülünce çok salak/çirkin olan bi hatun hatta anıra anıra gülüyor ;) ...

hadi bunuda sallıyorum önemli olan kısmı çok mütevazi ve tavır davranışları yerinde bir insan.

Acun öküz amelin teki onda ne bulur bilemem ama acun için gayet üst seviye bir hatun.

En çirkininden en best model ine kadar elime geçirdim bu konuda diyebilirimki herşey güzellik değil.
Sosyal ağlarda paylaş

2 said:

Beyler burda adriana yı sadece güzellik için seçip değerlendiriyorsanız yanılırsınız...

Mesela sevgilm olması için önceliği zaten popüleritesi ve gayet zengin
Haa tabi tipe bakarsanız da gülünce çok salak/çirkin olan bi hatun hatta anıra anıra gülüyor ;) ...

hadi bunuda sallıyorum önemli olan kısmı çok mütevazi ve tavır davranışları yerinde bir insan.

Acun öküz amelin teki onda ne bulur bilemem ama acun için gayet üst seviye bir hatun.

En çirkininden en best model ine kadar elime geçirdim bu konuda diyebilirimki herşey güzellik değil.

Sosyal ağlarda paylaş

Sokakta gordugunuz kizlarla adrianayi kiyaslayip "gercekte gorseniz auuw cekip diz cokersiniz" demek olmamis hacilar kusura bakmayin. Bizdeki biraz guzel, bakimli olan kizlarin poposunu kaldiranda hep sizler iste.

Lutfen acin IFBB bikini ve figure competitor lara falan bir bakin. Mukemmel dogal guzellikler orda. Adrianaya 10 kere tercih edecegim guzeller var.

Dworgian a gereksiz laf edip uzmussunuz adami. Gayet hakli adam.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...