Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Swtor Güncel Infographic

yazuach

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra ...
Şu forumun hali cidden içler acısı. Oynamadığınız her oyun kötü oluyor ve patlatıyorsunuz ya. İşte o sadece sizin hayal dünyanızda gerçek olan bir durum. Burda dalga geçmeye çalıştığınız, küçümsediğiniz oyun geçen yılın verilerine göre dünyanın en çok oynanan 3. p2p mmosu. Siz burda mmo yok ya diye ağlanmaya devam edebilirsiniz istediğiniz kadar. O dalga geçmeye çalıştığınız devlerinde hiç ama hiç acınacak halleri yok paraya para demiyorlar. Gayette mutlu olduklarına eminim. Release olduğunda bu kadar sorunlu ve eksik olan bir mmoyu bugünkü haline getirebilmek kolay değil. Adamlar ölüyü dirilttiler. Siz istediğiniz kadar ego tatmini yapabilirsiniz böyle forum köşelerinde onla bunla taşak geçerek, gerçekler ortada...
Sosyal ağlarda paylaş

f2p ama f2p'i zulüm.

marketten bir şeyler alarak ya da bir kere sub alarak pref status'e geçiyorsun. O zaman oyun sorunsuzca ve güzelce oynanabiliyor. Sub'ı da wow'la aynı fiyat işte xp bonus vs. geliyor bir de raidlere, warzone'lara sınırsız girebiliyorsunuz.

pref'te ve f2p'de sınırlar var. Gerçi oyun içi credits ile warzone haftalık giriş vs. alabiliyorsun ama para kasman gerek sürekli vs. vs..
Sosyal ağlarda paylaş

yazuach said:

Şu forumun hali cidden içler acısı. Oynamadığınız her oyun kötü oluyor ve patlatıyorsunuz ya. İşte o sadece sizin hayal dünyanızda gerçek olan bir durum. Burda dalga geçmeye çalıştığınız, küçümsediğiniz oyun geçen yılın verilerine göre dünyanın en çok oynanan 3. p2p mmosu. Siz burda mmo yok ya diye ağlanmaya devam edebilirsiniz istediğiniz kadar. O dalga geçmeye çalıştığınız devlerinde hiç ama hiç acınacak halleri yok paraya para demiyorlar. Gayette mutlu olduklarına eminim. Release olduğunda bu kadar sorunlu ve eksik olan bir mmoyu bugünkü haline getirebilmek kolay değil. Adamlar ölüyü dirilttiler. Siz istediğiniz kadar ego tatmini yapabilirsiniz böyle forum köşelerinde onla bunla taşak geçerek, gerçekler ortada...

releasede oynayip once sevip sonra nefret etmistim. releasedeki sorun ve eksiklerin hangilerini duzelttiler usenmedigin kadar yazar misin? kuzenim israr ediyor gel oyna diye. vakit vermeye degmez gibi geliyor
Sosyal ağlarda paylaş

Ben oyunu güncel bir şekilde takip etsemde aktif olarak oynamıyorum uzun zamandır. Vulcan_Lionheart'a sorun sorularınızı o oynuyor bildiğim kadarıyla hala. Ayrıntılı bir şekilde cevaplar sorularınızı diye düşünüyorum. Hem pvp hem de pve olarka bi dolu yeni content eklendi oyuna. İlk release olduğunda var olan sorunların neredeyse hepsi düzeltildi. Ha sorun olarak oyunun karakteristik özelliklerinden bahsetmiyorsanız tabikide. Ben oyunun şuanki durumundan gayet memnunum. Oynadığım başka bir oyun olmasa tekrar başlamayı ilk düşüneceğim mmo olur herhalde ancak şuan hiç zamanım yok oynamaya.

Bu arada bu kadar övüyorum oyunu filan diyede beni gelip kimse fanboy ilan etmeye kalkmasın. Dediğim gibi oynamıyorum oyunu. Ki eski konulara bakarsanız ilk çıktığında oyunu en pis eleştiren ve en çok hayal kırıklığına uğrayan insanlardan biri bendim. Böyle toparlayacaklarını hiç aklımın ucundan bile geçirmemiştim. Ben sadece üzerinden yıllar geçmiş üç kuruş bilgimle burada butthurt yapıp bilmediğim şeyleri gözümü karartarak eleştirmiyorum. Hakkını veriyorum yaptıkları olumlu şeylerin o kadar.

Son olarak şunuda ekleyeyim. Oyunu ciddi bir şekilde oynamak istiyorsanız f2p oynamayı aklınızın ucundan geçirmeyin. Açın 1 aylık sub öyle oynayın. Yukarda da yazdığım gibi kim ne derse desin bu oyun hala p2p. F2p oynamak imkansız. F2p lafı sadece ufak bir pazarlama tekniği.
Sosyal ağlarda paylaş

F2P kısmını ellemeyin bile. Inventory'de taşıyacağın paradan, hotbar sayısına kadar her noktada fahişelik yapıyorlardı. Oyun aylık sub olmadan neredeyse oynamayadığın raid tarzı kısımlar olmadan wow'un pve kısmı gibi. Gezegen değiştiriyorsun farklı renkli levelı daha yüksek moblar oluyor falan. Hotbardan 2 ve 3'e basıyorsun. O kadar f2p eğlencesi. Hikayeyi merak edip girmiştim. Hikayeyi başlarına çalsınlar deyip act 2'nin başında çıktım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...