Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Light saber suya girerse ne olur?

sostizm

Öne çıkan mesajlar

Jaegerjaquez said:

Fin said:

Cocugun sordugu sorular guzel de sen pek yetemiyorsun sanki otur pepe izlet

AHHAAHHHHHAHAHAHAH

Ahaha başına gelince anlarsın. 1 metre bir yaratık ve sana sürekli cevap alacağına emin sorular soruyor. Verdiğin cevabı da unutmuyor, ileride suratına çarpıyor. Uyduramıyorsun. Nerd olmasını da risk gibi görmüyorum. Onun zamanında çok daha prestijli olacak bence nerd tayfası.
Sosyal ağlarda paylaş

Certhas said:

suya sokarsan suyu buharlaştırır. kılıçları güç kullanarak birleştirdikleri için sınırsız bir enerji potansiyeli var ve lightsaberı açık bir şekilde göle düşürsen herhalde 2-3 ayda kurutur tüm göl yatağını.

şimdi ben sıra sıra kılınçları dizsem, okyanusa daldırsam dünyayı kurutur muyum?
Sosyal ağlarda paylaş

Bayılıyorum şöyle bilim aşığı insanlara. Keşke benim çevremde de hep star warsu kalori jül üzerinden hesaplayan geekler olsa, dünya hem daha eğlenceli hem de daha iyi bi yer olur.

Jaegerjaquez said:

2-3 yaşında jimnastiğe gönder 7 yaşında taekwondo 12 yaşında kickbox 15 yaşında bjj ve body ye başlat bu arada yüzme falanda ögrensin basket oynasın futbolu salla bebe işi o

Bu çocuk seks makinası olur (tu)
Sosyal ağlarda paylaş

Jaegerjaquez said:

2-3 yaşında jimnastiğe gönder 7 yaşında taekwondo 12 yaşında kickbox 15 yaşında bjj ve body ye başlat bu arada yüzme falanda ögrensin basket oynasın futbolu salla bebe işi o

hiç gerek yok o kadar masrafa.

molotof yapmasını öğret, iki biji biji iki de ya allah bismillah tekbir falan öğrensin. her türlü gideri olur kendisine yan bakana. gelecek bu savunma skillerinde onlar pirim yapıo artık.
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Bayılıyorum şöyle bilim aşığı insanlara. Keşke benim çevremde de hep star warsu kalori jül üzerinden hesaplayan geekler olsa, dünya hem daha eğlenceli hem de daha iyi bi yer olur.

Jaegerjaquez said:

Bu çocuk seks makinası olur (tu)

olmayan şeyin julünü hesaplayan adama mal derler geek değil. löhöl
Sosyal ağlarda paylaş

he bi de bu kadar bilim seviyosanız star wars falan izlemeyin sevmemeniz lazım çünkü bilime aykırı. en basit örneğini veriyim uzay gemileri uzayda böyle döner:

http://sciencequestionswithchris.files.wordpress.com/2013/02/bankingturn2.gif

öyle death starda keskin manevralar yapamaz yani. o manevralar dünyadaki havayı kullanarak yapılan manevralar. uzayda hava olmadığından bu bilimsel açıdan çok yanlış. :/

bilimsel gerçeklik fanları sevmesin artık star wars'u lütfen.

axedice bak ne güzel açıkladım sana bilimsel şeylerle hayatını daha güzel hala getirmek istiyorum hep bu yüzden. B)-
Sosyal ağlarda paylaş

Hem çok seviyoruz, hem de mümkün olduğunca bilimsel gerçekliğe yaklaşması için internette kampanya yürüteceğiz. Bütün boardlarda filmlerin orasını burasını cincikleyen mesajlarımızı göreceksiniz, yok xwingin angular momentumu o kadar olmazmış yok AT-AT'nin lazerleri su altında çalışmazmış film yapımcılarını bu detaylarla boğup sonraki filmlerde düzeltmelerini sağlayacağız.

Ve en güzeli de sen askerde olduğun için bunlara bir gram bile sesini çıkaramayacaksın.

NIHAHAHAHAHAHA
Sosyal ağlarda paylaş

Black-ice said:

he bi de bu kadar bilim seviyosanız star wars falan izlemeyin sevmemeniz lazım çünkü bilime aykırı. en basit örneğini veriyim uzay gemileri uzayda böyle döner:

öyle death starda keskin manevralar yapamaz yani. o manevralar dünyadaki havayı kullanarak yapılan manevralar. uzayda hava olmadığından bu bilimsel açıdan çok yanlış. :/

axedice bak ne güzel açıkladım sana bilimsel şeylerle hayatını daha güzel hala getirmek istiyorum hep bu yüzden. B)-

belki öyle döndürtecek bir motor fln buldular belki

git buradan :|
Sosyal ağlarda paylaş

Black-ice said:

http://jensteradventure.files.wordpress.com/2013/10/1237738_10202222407828755_1095020049_n2.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

valla ben bilmem ha star wars ha interstellar. ikisi de farklı bir zamanda geçen fantezi ürünü. axe'ın bana laf etmesi ondan bilmeyenler için.

interstellara gidip bilimsel açıklar bulup (?) zevk alamayan işi gücü bırakıp filmi bilimsel açıdan açıklayarak kötüleyen mallar gidip star wars'u da kötülesin. bilemediğimiz teknolojiler haricinde saçmalıklar mevcut.

ha zkimde mi, değil. bu adamlar sonuçta mal. sonuçta bu bir film, belgesel değil. hayal ürünü, bir senaryo, bir fantazi. oturup filmdeki bilimsel açıkları bulana laf etmiyorum tabi ki, ben de filmden sonra hepsini oturup araştırdım, ama oturup filmi bu yolla "kötüleyen" maldır. hatta güzel bi filmden gram zevk alamamıştır bu mallığı yüzünden.

o zaman star warstaki sayentifik tutarsızlıklardan bir iki tane daha sayayım.

-adında laser geçen hiçbir silahın çıkardığı ateşi göremez ondan koşarak kaçamazsın. lazer dediğin ışık hızında hareket eder. zaten ses de çıkarmaması lazım da o kadar bokunu çıkarmayalım.

-uzayda patlamalar filmlerdeki gibi olamaz. patlama için oksijen lazım. yani patlama olur ama bir anda geminin oksijenini yutar ve bitiverir. öyle filmdeki gibi bir patlama görme şansın olmaz. ha buna nükleer patlama konusuyla gelen biri vardı sanırım ama o da filmdeki gibi bir patlama olmuyordu.

daha da komiği uzayda giden bi gemiyi patlatırsan durmayacak olması. aynı hızda patlayarak gitmeye devam etmesi lazım.

daha da kötüsü patlasa bile sesini duyamayacak olmamız ama herşeyi duyuyoruz :/
Sosyal ağlarda paylaş

Black-ice said:

Star Wars filmi science fiction değil zaten adventure filmi, fantasy sci-fi olarak geçiyor. Science Fiction istiyorsan 2001 var o dönemden.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...