Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

PHARRELL WILLIAMS - HAPPY (Hard Rock / Metal Cover) Deniz & İzgi Gültekin ve Youtube Kanalım

Bleeding

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...

Selamlar,

Ne kadardır çalıyorum bilmiyorum ama bi 6-7 senedir ciddi uğraşmaya başladım :)

2 yıl sonra yeniden Megadeth'in Tornado Of Souls için yaptığım girişimler sonucu, vokallerde muhteşem şarkıcı ve Slick Jesters şarkıcısı V.Valentine ile birlikte bir birleştirme videosu hazırladık.
Chris Broderick Megadeth'den yeni ayrıldığnından, Dave Mustaine'i ikna etmek için gerekli baskılara ve şantajlara başladım. Benim için çok eğlenceli bir çalışma oldu, zira en sevdiğim Megadeth parçası. İleride Vincent'la yeni işler de yapacağız.

Gitar / Video : Deniz
Mix / Mastering : Sinan Güngörer
Vokal : V.Valentine

Sosyal ağlarda paylaş

Yorumlar ve geri bildirim için teşekkür ederim,

@Gizli Pantene onarıcı ve güçlendirici bişeyler keratinli filan tam bilmiyorum :) Bir de blendaxın bakım kremi uçlarına eheh

@moncici ilgin ve düşüncelerin için teşekkürler ancak ben de bu fikrine karşı şu şarkı ile cevap vermek istedim :)

Bizden iyi yapanlar, hatta herkesten iyi yapanlar her zaman olacak. Amaç kendimizle yarışıp yapabildiğimizin en iyisini yapmaya çalışmak ve en önemlisi de bundan keyif almak diye düşünüyorum ben de.
Sosyal ağlarda paylaş

Selamlar,

Yeni video için vokalleri aldık. Hatta brassları bile aldık :)

1-1.5 haftalık bir işi kaldı o da yoğunluk Sırmalı konseri/yeni klibi sebebiyle biraz uzadı tabi.

Sırmalı'nın Ankaragücü, izlesene.com, 19 Mayıs Stadyumu, IF Performance Hall, Kanal B desteği ile çekilen yeni klibinin tanıtım filmini aşağıda izleseneden izleyebilirsiniz. Klibi ilk defa 19 Aralık Cuma günü Ankara If Performance Hall konserimizde yayınlayacağız, Ankara'daki arkadaşları beklerim.

http://www.izlesene.com/video/sirmali-seni-beklemez-zaman-klip-tanitimi/7989162

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...