Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Note 2 upgrade

Bone

Öne çıkan mesajlar

şu an kullandığım Samsung Galaxy Note 2 telefonunu değiştirip ihtiyaçlara göre yeni bir telefon almak istiyorum.
düşündüğüm telefonlar Sony Xperia Z3, Samsung Galaxy Note 4, Motorola Moto Maxx (Droid Turbo).

Note 2 işe yarıyor da, pil, kamera, hafıza, işletim sistemi gibi kriterler yüzünden upgrade etmek istiyorum.
günlük 10-12 saatlik kullanımda, facebook, müzik, whatsapp vs dayanabilecek bir telefon lazım. Note 2 6-7 saat rahat gönderiyor, ama daha uzun pil daha önemli benim için. Moto Maxx'e sevinmiştim 3900mAh pil geliyor diye, ama Note 4 ve Z3'e kıyasla ciddi bir fark gözükmüyor gsmarena pil kıyaslamasında.
önemli fotoğraf çekimleri için Sony'nin 10x'li aletinden alıp kullanmak istiyorum, kameranın piyasadaki en iyisi olması gerekmiyor, Note 2'den biraz daha iyi olması yeterli. yine de kapalı mekan çekimlerinde kaliteli fotoğraflar çekse kıyak olur.

Note 2'nin işletim sistemi ilk başta düzgün ve akıcı gözüküyor, ama uzun kullanımlarda hantallaşıyor. Note 4'ün işletim sistemindeki değişiklikler ve telefon tasarımı hoşuma gitti. onda da bu tip kasılmalar var mı, yoksa gözü kapatıp Moto Maxx mi alsam karar veremedim.

az telefon konuşması, çok internet kullanımı, müzik dinlemek için hafıza gibi kriterleri düşünerek ne öneririrsiniz?
özellikle pil ömrü önemli, o yüzden Moto Maxx, Z3 ve Note 4 düşünüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Moto Maxx daha çıkmadı, Droid Turbo olarak amerika'da verizon tarafından satılıyormuş. uluslarası hali adı Moto Maxx olarak çıkıyor.
dediğim gibi ilk başta 3900mAh diye sevinmiştim ama sonuç Xperia Z3 ve Note 4'ten farklı olmamış. yazılımsal bi mevzu mu, düzelir mi bilmiyorum.

gözü kapatıp Moto Maxx alacaktım, hem pil hem de işletim sisteminin Android 5 olacağından, ama gsmarena pil testleri sonrası kararsız kaldım. Note 4 şekil olarak cezbetti aslında beni.
Sosyal ağlarda paylaş

lemon olayı nedir, battery pack felan mı

telefonu değiştirmeden önce google hesabımdaki adres/telefon bilgileri silmek istiyorum. e-mail yazışmalarından gelen bir sürü contact var ve karışıklık yapıyor listede. kayıtlı contactları resetliyip yeni baştan adres kaydı oluşturmanın yolu var mı? (yeni e-mail adresi alıp yeni google hesabı açmak dışında)

G3 düşünmüyorum ya, alırsam ya Moto Maxx, ya Z3 ya da Note 4 alırım.
işletim sisteminin Note 2 gibi hantallaşmayacağını bilsem gidip Turkcell'den kontratlı da alırım aslında.
şekli ve özellikleri felan güzel.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...