Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Counter-Strike: Global Offensive #6

Silphatos

Öne çıkan mesajlar

Dworgian said:

ha ya. 16x den mi yoksa başka böyle bi cinematic hede hödö lü bir opsiyon var ondan mı ne onları da full çekince mouse yavaşladı resmen. zaten uyardı oyun "lan emin misin bak" diye

8x yap onu ya, motion bluru açmışsın heralde bir de onu da kapa ondan mouse geç tepki veriyor gibi geliyor :D
Sosyal ağlarda paylaş

Liebe said:

Dworgian said:

ha ya. 16x den mi yoksa başka böyle bi cinematic hede hödö lü bir opsiyon var ondan mı ne onları da full çekince mouse yavaşladı resmen. zaten uyardı oyun "lan emin misin bak" diye

8x yap onu ya, motion bluru açmışsın heralde bir de onu da kapa ondan mouse geç tepki veriyor gibi geliyor :D

valla zaten şu an normal. bişileri indirdim kapadım fln. bir yerlerde optimum ayar hedesi vardır okurum zaten sora =)
Sosyal ağlarda paylaş

totemic said:

abi biri bilale anlatır gibi anlatabilir mi kasa ve anahtar sistemini? kasalar bir yerden düşüyor mu yoksa marketten mi alınıyor? aynı şekilde anahtarların düşme şansı var mı? son çıkan görev paketini (24-TL) alıp almamak ne gibi şeyler kazandırır ya da kaybettirir???

Anahtar düşmüyor kasalar random düşüyor.
Sosyal ağlarda paylaş

totemic said:

abi biri bilale anlatır gibi anlatabilir mi kasa ve anahtar sistemini? kasalar bir yerden düşüyor mu yoksa marketten mi alınıyor? aynı şekilde anahtarların düşme şansı var mı? son çıkan görev paketini (24-TL) alıp almamak ne gibi şeyler kazandırır ya da kaybettirir???

kasalar: oyun round sonunda veya görevde (yeni op görevleri) düşüyor.

anaktar: oyun içinden veya marketten satın alınabiliyor. genelde en çok kullanılan ve en düşük tutara sahip ürün olduğu için trade malzemesi genelde anaktarlar. atıyorum 16 anahtar verip 1 ak47 vs vs alıyorsun sonra onu 20 anahtara satarsan kardasın fln gibi.

kayıp kazanç tamamen şansına. 24 tl verir alırsın, ilk kutudan dün birine düştüğü gibi 100 liralık silah düşer direk kardasın.
Sosyal ağlarda paylaş

totemic said:

iyiymiş. noob halimle 0 kille bile kasa dusurebilirim o zaman nice.. akşama takılyım biraz.. bir soru daha; o 400 dolarlık (veya tl) bıçağın olayı ne?? asdf

düşme oranı bikaçyüzbinde bir ile iki milyonda bir arası değişiyordu galiba bıçakların bazılarının

edit: mesela esh ballısı ağlıyor burada ama ona düştü 400 usdlik bıçak
Sosyal ağlarda paylaş

bu confirmed kill olayı ne ya ?
napmam lazım adamın üzerinden mi geçicem ölüsüne bi daha mı sıkıcam ne bu arkadaş.. 10 confirmed kill istiyor 33 kill aldım 1 tanesini bile saymamış.

edit: oyunda bot yoktu bu arada.
edit2: lol tamam yanlış mapte oynamışım. sağ tıklayıp play mission demiştim ama o sırada map değişmiş ahah.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...