Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Overwatch

Cuce

Öne çıkan mesajlar

abi o soldier'ın ultisi tam bir saçmalık başka bişi değil. bide ulti doldurmak sürekli ateş edebilen soldier gibi herolarda çok kolay. uzaktan uzaktan sık millete peak peak peak yapıp. ulti dolunca ortaya atla herkesi vurma tuşuyla sighttaki herkesi öldür.

bastion ultisinde bile mallık yaparsan vuramıyosun adamı. bunda arkanı dönsen bile vuruyo :D
Sosyal ağlarda paylaş

ben de mcgree nin ultiyi bi turlu dogru duzgun kullanamadım.

boyle açınca biraz bekliyosun etraftaki elemanların kafaya crosshair i odaklıyo sonra mı basıyosun, bi kere mi basıyosun odaktaki her adam için mi basıyosun bilemiyorum hala

ya yarısında ben hs yedim ya da tam anlayamadan millet kaçtı.

bi kere triple aldım onu da nasıl aldım anlamadım
Sosyal ağlarda paylaş

Esh said:

ben de mcgree nin ultiyi bi turlu dogru duzgun kullanamadım.

boyle açınca biraz bekliyosun etraftaki elemanların kafaya crosshair i odaklıyo sonra mı basıyosun, bi kere mi basıyosun odaktaki her adam için mi basıyosun bilemiyorum hala

ya yarısında ben hs yedim ya da tam anlayamadan millet kaçtı.

bi kere triple aldım onu da nasıl aldım anlamadım

Q ile açıyorsun etraftaki insanları locklamaya çalışıyor. Lockladığı adamların üzerinde kırmızı nokta çıkıyor. Bir daha Q ye veya mouse tuşuna basarsan o lockladığı hedeflere ateş edip öldürüyor hepsini

O yüzden tamamen senin zamanlamana kalmış. Sen giridn locklamadan tekrar Q ya basarsan boşa sıkarsın. Çok beklersen bazıları görüş mesafenden çıkar lockı kaybedersin. Oradaki mantık tepeden güzel bir açı bulup maksimum kırmızı noktayı görüp hemen tekrar Q ya basmak. Çok beklememk lazım çünkü çok vulnerablesın o sırada.
Sosyal ağlarda paylaş

İnsanlar mercy yerine Lucian'ın ne kadar güçlü oldugunu farkettikleri için Tracer oynamak gittikçe zorlasıyor ya. Şarjordeki her mermiyi oturtursan iniyor soldier, mccree falan, o yüzden o sırada aldıkları en küçük heal bile kill'i bozuyor, ondan sonra reload, adama ölme blink ol derken bütün takım sana dönüyor rinse repeat atıyorsun.

Belki yanlış oynuyorumdur, hiç pro tracer oyunu izlemedim bakmak lazım. Hele reaper falan hak getire 1v1 yakalıcan healthpack olmayan yerde ki ölsün piç.
Sosyal ağlarda paylaş

abi tracer ben baya oynadım şu beta doneminde. burda da biri bahsetmişti galiba daha önce tracer'ın olayı çoğu mapte killden çok dengeleri bozması. ben genelde sıkışan oyunlarda tracer alıp arkalara geçip durdukları yerdeki dengelerini bozup hedef şaşırtmaya çalışıyorum bizim çocuklar ilerlerken. dün mesela %99'da overtime geldi ve ataktaydık o sırada. girdim içeri tracer'la sadece içlerinde dolaştım ve şarjor boşalttım üstlerine. 2 dakika falan sight içinde bi oraya bi oraya gittim geldim heriflerin aklı karıştı resmen o sırada ztn bizim çocuklar geldiler girdiler sight'a. adam öldürme olarak değilde denge bozma amacıyla bayaaa işe yarıyor tracer.
Sosyal ağlarda paylaş

xunn said:

İnsanlar mercy yerine Lucian'ın ne kadar güçlü oldugunu farkettikleri için Tracer oynamak gittikçe zorlasıyor ya. Şarjordeki her mermiyi oturtursan iniyor soldier, mccree falan, o yüzden o sırada aldıkları en küçük heal bile kill'i bozuyor, ondan sonra reload, adama ölme blink ol derken bütün takım sana dönüyor rinse repeat atıyorsun.

Belki yanlış oynuyorumdur, hiç pro tracer oyunu izlemedim bakmak lazım. Hele reaper falan hak getire 1v1 yakalıcan healthpack olmayan yerde ki ölsün piç.

hop doğru konuş! das
Sosyal ağlarda paylaş

Oce4n said:

bişi diyecem.
oyunun 40€ ile 60€ arasındaki fark 1-2 skin mi yani ?

40€ da da bütün herolar varmış yazıyor?

abi oyunda hero lar satılmıyor HOTsdaki gibi, her heroya her oyuncunun erişimi olması gerekiyor oyun dengesi adına.

O yüzden 40 Euroluk ve 60 Eurolouk arasındaki fark evet daha kozmetik şeyler, hots'da tracer herosu, yok işte WOWda bilmemne peti, hearthstone da card back. Starcraftda kürek, Overwatch da skinler. Diablo da mercynin kanadı falna filan :)
Sosyal ağlarda paylaş

Daesu said:

Mortis said:

..oyun dengesi adına...

http://arhivach.org/storage/3/c3/3c3366aa89ae103ceb0b5cbb9951ad09.jpg

evet abi nedir sıkıntı? Herolar dengesiz çünkü adamlar özellikle hero aralarında %100 balancea koşmuyorlar. Her heronun belli haritada belli pozisyonda avantajı ve dezavantajı var o yüzden insanlara hero satmıyorlar. herkes herşeyi alabilmesi lazım , tekrar diyorum, DENGE adına. Anca dengeyi bu şekilde tutabiliyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

herolar dengesiz %100 balance kosmuyorlar bumu acıklama
saçma sapan bir konsept saçma sapan herolar, pick standartı yok limiter yok. usa-sovyetlerde nuke var o halde herkeze nuke verelim gibi. bliz agır sıçmış bu konuda, savunulcak birşey yok kusura bakma
q ya basayımda auto aim açayım wallhack acayım, Q ların %70i falan wipe üzerine kurulu

reddit tayfasıda böyle, denge olamaz o yüzden bliz denge üzerine gitmedi herşeyi abartı dengesiz, dengesizlik denge getiriyor asda

oyunun eglence kısmına birşey demiyorum, 2-3 gece oynadım işte sizle güldüm eglendim, ama oyunun comp standartları 20yıl geriden geliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...