Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Overwatch

Cuce

Öne çıkan mesajlar

Blizzard abusive language gerekcesiyle 2 gunlugune banladiydi beni team chat’den. Neymis abusive chat diye ticket actim, once legal sebepler yuzunde bilgi beremiyoruz dediler, ben de ne legali lan, yazdigimi soruyorum diye kafa utuleyince soyle yari isyan bi cevap geldi;

said:

Hello Tim,

As an example of what was said in your matches:

"fucking ridiculous how tf are you this bad team? 3 golds 2 silvers after the first point inc. healing"

We now consider this matter closed and would not look to enter into further discussion on the subject.

Abi gercekten mi lan?
Sosyal ağlarda paylaş

Tim said:

Fin said:

herkesin tamamlayabileceği en basic seviye.

Sen otizmi bunun icin kullanma en guzeli. Seni her alanda tokatlayabilecek otistik bireylerin olmasi bir yana, comarin yaptigi benzetmelerden cok da farki yok.

burda da haklısın tüm forumdan özür diliyorum çok gereksiz ve yersiz bi kullanım oldu orası.
Sosyal ağlarda paylaş

Fin said:

fuck demişsin
ben adama dickpipe dedim diye 1 hafta hots silence yedim :3
filtreye takılan kelimeler direk gg.

Ya fuck amerikali icin ingiliz icin her nefes alip verdiginde cikan ses gibi. O yuzden garip geliyor sundan ve turevlerinden susturulmus olmak.
Sosyal ağlarda paylaş

Haklilik haksizlik degil ki derdim, kimseye hakaret etmiyorken 2 gun susturulmak. Sacma geliyor, ona laf ediyorum.

O oyunu da hatirliyorum hatta, gercekten cok kotuydu takim, timeout biterken, oyunu kaybederken yazdim. Biseyi etkiledigi de yok yazdigimin.
Sosyal ağlarda paylaş

Tim said:

We now consider this matter closed and would not look to enter into further discussion on the subject.

Bu sey tribi olmus tam, varoslar internette yorum yapip sonuna NOKTA yaziyor ya djagajdha bliz isi bu kadar sIKI tutsa oyuncularin yarisina ceza vermesi lazim zaten, kaybettigim her oyun nasi bu kadar kotusunuz yazan cikiyor chatte xd
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...