Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Overwatch

Cuce

Öne çıkan mesajlar

Dün 3 el comp girdim. Winston main bir adam geldi adam gözümün önünde eriyordu full charge zarya içine zıplanır mı oğlum havada sağ tık koydum böyle bi patladı havaya uçtu. Aklıma geldikçe gülüyorum ya. Hani şey vardır ya I believe I can fly harbiden uçtu ya. Anlatamıyorum belki ama o an gözümden gitmiyor ya sskjadksja
Sosyal ağlarda paylaş

Esh said:

abi hanzoyu iyi oynayan herifler scatter i oyle ahim sahim kullanan tipler degil.

simdi gordu mu shieldsiz makinali tufek gibi saydiracak bak

nasıl değil? :D wraxu veya seagull kim olursa olsun scatter ile sürekli healer, sombra, tracer, mccree falan avlıyorlar uzaktan da olsa ayaklarının dibine atarak. cd'ı boş geçirdiklerini görmedim ben hiç. random odaya falan sallamıyorlar sadece
Sosyal ağlarda paylaş

abi ben sunu anlamiyorum. metada topu topu 6-7 karakter var compta oynanan, ligde oynanan. bu buffları nerfleri az oynanan karakterlere oynansın diye mi yapıyorlar? ben mei oynamayı çok seviyorum ama compta aldığın vakit hiç bir işe yaramıyor çünkü karşı taraf dva, winston, mercy, zen ve soldiler standarlarıyla zaten karşına dizilmiş oluyorlar. ya da bakıyorsunuz profesyonal maçlarda kimse elini sürmüyor sombraya hanzoya veya meiye...
Sosyal ağlarda paylaş

Wraxu’nun Mei play’i falan efsane mesela adam Mei main olmamasina ragmen.

Mei calismiyosa ya takiminiz cok kotudur, counterlayamiyodur takimin geri kalanini sizde patliyodur ya da ya da siz beceremiyosunuzdur sdf

Top 500 baya baya siz hepiniz ben tek deyip Mei aliyo karsi takimi oyalamak gerektiginde.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...