Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Overwatch

Cuce

Öne çıkan mesajlar

Fransıızzz hem dee ergeen en sevdiğim... Dün girdim valla paso kazandım şaka maka. Reinhardt aldım ağızlarına ağızlarına vurdum çekiçle. Bir tane ingiliz geldi adam dedi siz mercy almıyorsunuz ben throwlayacağım dedi. Herif gitti Widow aldı maçı kazandık sonra hediye olarak 5 report kazandı.
Sosyal ağlarda paylaş

Miraul said:

fransiz lari eu matchmakinden kaldirsalar cok guzel olucak. heriflere ettigim küfürleri hayatimda etmedim =)

koylu avrupalilarla ne oynuyosunuz abi, amerika sunucularinda cocuklar hem iletisim hem de oyun taktigi daha iyi biliyolar. cok az bir latency farki oluyor ama o kadar etkileyecek bi dusus yasamadim.
Sosyal ağlarda paylaş

laorx u dinleyin abi

1 tane quickplay attım sadece ve çok acayhip bir ortam v ardı. normalde 60-80 arası ms alıyorum, burada 168-180 değişiyor. 165 şu an mesela
lag hissetmedim, ama zatne ben gold um, 77 level mı neyim hatta. benim hissetmemem normal olabilir. ama hoşuma gitti şimidden
Sosyal ağlarda paylaş

Miraul said:

rtt 200 falan oluor us te

Abi 200 ile oynamadim hic sallamayayim, 125-150 arasi cok sikinti cekmedim ama.

Bir de gariptir, EU'da 15ms ping ile oynuyorum, RTT max 30-40 oluyor ama hic bi faydasini gormedim cidden. Kill cam ile benim hareketlerim arasinda hep yarim saniye falan fark goruyorum. Duvarin arkasindan vurulmalar, birak hitbox'i, oyundaki karakterin modeline bile denk gelmeyen ama headshot sayilan projectile'lar, ne ararsan.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...