Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Overwatch

Cuce

Öne çıkan mesajlar

Esh said:

Scorch ver ekanti seni de kurtariyim 2-3 saatte.

bi ara kitleyeyim sana hesapta 2342 security var senkronla discorddan hallederiz login kısmını önceden gün ayarlamak lazım aynı gün login olmayayım ben direk kilitlenio IP DEĞİŞTİ ALARM ALARM EIN FELESTA! modeli. sonra uk arayıp hacı benim diye derdimi anlatmakla uğraşıyorum sdfs
Sosyal ağlarda paylaş

2.5 - 3.5 k arasi milletin oyun bilgisi olarak cok fark ettigini dusunmuyorum ya. 2.5dakiler fikirsiz ve kotu oynuyor, 3.5dakiler fikirsiz ve biraz oynuyor

bugun oynadim biraz mesela, karsida reaper var harambe aliyor adam, roadhog falan var tank olarak daha shieldli bir sey lazim front line dayanamiyor diyorum front line ne diyor herif
Sosyal ağlarda paylaş

Miraul said:

2.5 3k ya kadar rahat cikilio ya

döverim seni

1.7 1.8 çıkıyorum

WHERE ARE YOU GOIN'bieatch!? diye free-fall düşüşle 1600'ü geri gördüm daha sadece bugün. kaçgünde çıktım 1790'a

dedim oh iyi bugün hadi bidaha deniyim boş vakit vs. nooooo nooooo nooooooo

inat ettim sonuç 1604 sdf.

öylemmiş bu bilmiomuş bu bilmemneymiş olayı değil abi çamur ligde. how much troll/thrower veya smurf olup olmamasına göre değişiyor kazanıp kaybetmen bu kadar basit.

lvl 30 adam tracer almış allah gibi ortalığı yıktı 4 kere row denk geldim adama rakip bizde farketmiyor yok ediyor işte healeri bilmemneyi kazanıyorsun sendeyse karşıdaysa gg. bi daha denk gelmedi bi zaman sonra baktım herif plat olmuş bile. smurfın allahı işte.

şanslıysan o silver sürecindeyken hep aynı takıma girersin boostlar seni de böyle random smurfler. karşıya geçerse de gg freefall düşüşe devam. özetle hepsi happy little accidents sdfs.

bronz ve gümüş hikayelerini dinleniz.
Sosyal ağlarda paylaş

ow takım arayanlara katılın takım olarak girersen takımına troll gelme şansını azaltırsın ama o zaman karşıya stack team gelir ve sizden dhaa iyi team rotationları varsa yenilirsiniz.
birde haftasonu akşam 8 den sonra ülkemizinde avrupanın 3 saat ilerisnde olmasından dolayı troll ergen kuşak ile karşılama şansın artıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

yok abi işsizim çocuk bakıyorum evde neredeyse freelance iş yoksa.

tecrübem şu,

hafta içi hergün
öğlene kadar ruski troll
öğleden akşama kadar ergen ilkokullu fransız küçük çocuklar ve çığlıkları
akşam yorgun işten geldim eğleneyim diye oyuna girip, insta pick hanzo/genji alan ve two two two or i throw diye oyun satanlardan oluşuyor.
geceleride ya smurf yada gruba geliyorum sdfs

overwatch haftalık tanımımız bu şekilde.
Sosyal ağlarda paylaş

scorch said:

yok abi işsizim çocuk bakıyorum evde neredeyse freelance iş yoksa.

tecrübem şu,

hafta içi hergün
öğlene kadar ruski troll
öğleden akşama kadar ergen ilkokullu fransız küçük çocuklar ve çığlıkları
akşam yorgun işten geldim eğleneyim diye oyuna girip, insta pick hanzo/genji alan ve two two two or i throw diye oyun satanlardan oluşuyor.
geceleride ya smurf yada gruba geliyorum sdfs

overwatch haftalık tanımımız bu şekilde.

ahaha of abi cok iyi anlattin. hele ergen cigliklari ve sisman bonus sacli alican tipli cocuklar of of..... hele hanzo alip 2-2-2 diyen tipler var... benim de derdim heal aliyorum sonra bu tipler heali korumayip heali birakiyor. ha bunlar tanklar. sonra i need healing diye agliyorlar
Sosyal ağlarda paylaş

xunn said:

Mercy mevzusu da cok kırdı abi. Takımda mercy yoksa kazanma ihtimalin bile yok yani o kadar komik ki.

biliyorum bunu soylemekten gina geldi sizlere ki soylesem de bir faydasi yok ama su oyuna onden secme ozelligi gelmesi lazim hots gibi hem o zaman insanlar karaktere daha da sahipleniyor. mercy secip seni mercy eksigi olan takimi yerlestirecek mesela wow kafasi instance ararken seciyorsun ya dps filan...
Sosyal ağlarda paylaş

nerfli hali şuan %89+ hem ow league'de hemde mevcut global oyuınlarda.

mercy'nin hegemonyasını yıkmaları için karakterin heal özelliğini falan kaldırıp uçamaz hale getirsen belki %50'ye düşecek pick-rate

o kadar öküz ve ezber oynayan var ki oyunu kimsenin umurunda değil bazı metalar-nerf/buff
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...