Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Overwatch

Cuce

Öne çıkan mesajlar

Jaegerjaquez said:

Black-ice said:

Jaegerjaquez said:

klasik kendini iyi oyuncu sanan türk deno sdfsd

dsdfg
en efsanesi şeydir hiç hayatta tanımadığı ve onun oynadıgı oyunu oynayan adama gel eline vereyim diye iddalaşanlar vardır bi de

abiiiii sdfgsdflgkjdf şu kafayı hiç anlayamadım

mobada yenilirken olur. NEHİRE GEL 1V1 !!!'!
Sosyal ağlarda paylaş

Jaegerjaquez said:

Esh said:

abi dunyanin en kotu aimi heralde karsidakiler.

genji ulti attiginda high noonlayan gree var ya. sever misin sabaha mi birakirsin

adam deflectini harcadıktan sonera açıyor

farketmez abi oyle bi positioning yok yani

ya bangleyeceksin ibneyi ya da beri duracaksin. bunlar ci lyavrusu gibi hepsi toplanmislar obj icine sdfg

gree orada yari kulube arkasi yapabilirdi high noonu en iyi ihtimalle
Sosyal ağlarda paylaş

samaella said:

Jaegerjaquez said:

Black-ice said:

Jaegerjaquez said:

dsdfg
en efsanesi şeydir hiç hayatta tanımadığı ve onun oynadıgı oyunu oynayan adama gel eline vereyim diye iddalaşanlar vardır bi de

mobada yenilirken olur. NEHİRE GEL 1V1 !!!'!

abi bu atariciden kalma aliskanlik. ver geciyim diyen adama vermezsen kolu yanian girip skertir
Sosyal ağlarda paylaş

Esh said:

Jaegerjaquez said:

Esh said:

abi dunyanin en kotu aimi heralde karsidakiler.

genji ulti attiginda high noonlayan gree var ya. sever misin sabaha mi birakirsin

adam deflectini harcadıktan sonera açıyor

farketmez abi oyle bi positioning yok yani

ya bangleyeceksin ibneyi ya da beri duracaksin. bunlar ci lyavrusu gibi hepsi toplanmislar obj icine sdfg

gree orada yari kulube arkasi yapabilirdi high noonu en iyi ihtimalle

abi bu adamların hepsi top rank zaten videodan yorum yapmak kolay, shadder2k zaten en iyi genjilerden biri
Sosyal ağlarda paylaş

Jaegerjaquez said:

valla gerekli açıklamamı yaptım önceki sayfalarda, kötüysem kötüyüm derim, iyiysem iyiyim derim.

genji ile iyi olduğumu sanıyordum mesela eskiden, content düşmeye başladıkça envai oyunculardan zik gibi kaldım.

isteyen gelsin girelim bir gün yani, hodri meydan BEYLER.
Sosyal ağlarda paylaş

di said:

-Deno- said:

http://www.youtube.com/watch?v=Yo6G4LmRxRk

Ya olm sen niye boyle tirt seylerle gaza geliyon bi anlasam. O kadar kotu ki su kisa film...

Bu arada koymadin hala video'lari. Goremedik hala ne kadar mukemmel oynadigini :)

olm gaza geldiğimi nerden çıkardın ki? bi yorum yapmadım ki video ile ilgili, fan film yapmışlar koydum işte.

video'yu koyamadım çünkü youtube'a upload'a bıraktım gece, başlardayken fail'lamış. bi ara highlights montaj yapıcam da biraz editing öğrenmem lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

Jaegerjaquez said:

Black-ice said:

Jaegerjaquez said:

dsdfg

ahahaha abi işte o atara atar yapan adam benim :(

çok zevkli oluyor ama."olum boşuna konuşuyorsun,üzerim" modeli atarını nötrlemek.

GEL LAN GEL HADİ GEL HADİ OYNAYALIM" yaptığında da bi şekilde yan çizecek bişey bulacaksın solid ki bir süre sonra çevrenizdeki insanlar senin ondan daha iyi oyuncu olduğuna inanıyorlar ve onu dinlemiyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Dedi 1525 ratingli adam ):

Alirim aklini diyen adamin aklini almaniz icin kartlarinizin kapali olmasi lazim. Siz elinizi gosterip blof yapmaya calisiyosunuz. 2k altiyken hele "ben bilmem bey bilir" diyip uzatmamaniz lazim :P

Gerci dun kephrii gibi bi widowla oynadim ayni takimda. Herif 2700 mu ne maks. O aimle jumpshotlarla rahat 3500 dur bu diyosun ama degil.
Sosyal ağlarda paylaş

olm benim ratingime aldanma, coluk cocuk bebek hatun vs. derken kaç oyun kaybettim bile bile ilk sezon hiç girmedim vakit olmaz diye vs. sonra solo Q trollük yapınca 600-700sr'e kadar dibi gördüm. şimdi en fazla silver-gold takılıyorum çünkü sistem 1 kere demiş ki hacı sen bronzmuşsun eskiden. sana yasak bundan üstü solo queue'de.

adam gibi takım oyunu olunca gayet eşlik ediyorum mindless dalmak yerine, öte türlü alıyorum reinhardt'ı "SWING THAT!, BITCH" modunda geziyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...